تاریخ انتشار خبر: ۶ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۹:۱۹:۰۴
کد مطلب : 70428

«حنیف عمران زاده» ممنوع‌الخروج شد

بدهی مالیاتی باعث شد تا با شکایت اداره‌ی کل امور مالیاتی استان همدان “حنیف عمران زاده” مدافع استقلال تهران که سابقه بازی در پاس همدان را دارد به همراه پنج بازیکن دیگر ممنوع الخروج شوند.

اداره کل امور مالیاتی همدان با انتشار آگهی در تازه ترین شماره منتشره یکی از نشریات محلی همدان به طور رسمی ۶ بازیکن شاغل در لیگ‌های برتر و دسته اول فوتبال کشورمان را به دلیل بدهی مالیاتی ممنوع الخروج معرفی کرد.

براساس این گزارش “حنیف عمران زاده” مدافع استقلال تهران، “پویا سیف پناهی” مدافع ذوب آهن اصفهان، “سامان صفا” دروازه بان نفت و گاز گچساران، “صابر میرقربانی” مهاجم استقلال اهواز، “محمد اسماعیل نظر” هافبک پارسه تهران و “مهدی آقامحمدی” بازیکن پیشین پاس و البدر بندر کنگ بدهکار مالیاتی هستند.

گزارش منتشره حکایت از بدهی بیش از ۱۱۰ میلیون تومانی این بازیکنان به اداره کل مالیاتی استان همدان دارد که البته مشمول بیش از ۱۳۴ میلیون تومان جریمه نیز شده است.

بیشترین اصل بدهی مربوط به “سامان صفا” است که این بازیکن ۶۰۴ میلیون و ۹۵۰ هزار و ۳۷۰ ریال به اداره کل مالیاتی استان همدان بابت قراردادش با تیم پاس در سال ۸۹ بدهکار است و هم اکنون مشمول ۵۶۷ میلیون و ۱۱ هزار و ۵۵۵ ریال جریمه شده است.

اداره کل امور مالیاتی استان همدان به این بازیکنان مهلت داده تا در اسرع وقت برای تسویه مالیاتی به همدان مراجعه کنند.

 منبع: خبرگزاری ایسنا