تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۰:۰۵:۴۷
کد مطلب : 63201

حواشى ورود تیم‌ملى به سیدنى +عکس

تیم ملى فوتبال کشورمان با استقبال ایرانیان مقیم سیدنى وارد فرودگاه این شهر شد.

کاروان تیم ملى فوتبال ایران شامگاه سه‌شنبه به وقت تهران و با ۵ ساعت تاخیر، با استقبال حدود ۵٠ ایرانى مقیم سیدنی وارد فرودگاه این شهر شد. حواشى این ورود به شرح زیر است؛

*به محض ورود تیم ملى، نماینده ویژه کنفدراسیون فوتبال آسیا به استقبال کاروان ایران آمد تا ضمن راهنمایى به آنها خوشامد بگوید.

*براى اینکه شاگردان کى‌روش هنگام خروج از فرودگاه معطل نشوند، مسئولان استرالیایی گیت ویژه‌اى را به تیم ایران اختصاص دادند تا کارهاى ادارى مربوط به خروج آنها و تحویل بارها با سهولت صورت بپذیرد.

* حدود ۵٠ ایرانى مقیم استرالیا به فرودگاه آمده بودند و با پوشیدن پیراهن تیم ملى و در دست داشتن پرچم کشورمان، از ملى پوشان استقبال کردند.

* ایرانى‌ها که علاقه عجیبی به کارلوس کى‌روش داشتند، علاوه بر اصرار عکاسى سلفى با وى، براى این مربی شعار “کى‌روش آریایى” را سر دادند که سرمربى پرتغالى تیم ملى فوتبال ایران با شنیدن این شعار به وجد آمده بود و براى ایرانى‌ها دست تکان مى‌داد. این اتفاق در حالى رخ داد که کى‌روش هنگام ترک تهران، چهره‌ای کاملا بر افروخته و ناراحت داشت، به گونه‌‎اى که کمتر هوادارى در فرودگاه امام خمینى شهامت نزدیک شدن به او را داشت.

حواشى ورود تیم‌ملى به سیدنى +عکس

* همچنین یکى دیگر از شعارهایى که ایرانى‌ها براى ملى پوشان سر مى‌دادند، شعر “این تیم منه، درستش دارم خیلى زیاد، قهرمانى بهش میاد” بود.

* هواى شهر سیدنى ٢٢ درجه سانتیگراد بالای صفر بود و ملى پوشان اذعان داشتند آب و هوا دقیقا همانند آفریقاى جنوبى است.

* پس از انجام امور ادارى در فرودگاه و تحویل بارها، کاروان تیم ملى با اتوبوسى مجهز عازم هتل میرامیر شهر سیدنى شد که یکى از هتل‌هاى مجهز این شهر بشمار مى‌رود.

منبع: مهر