تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۰:۵۷:۳۸
کد مطلب : 90841

حواشی حضور حسن روحانی در ورزشگاه تراکتورسازی

علاقه‌مندی به تراکتور در مراسم استقبال از رئیس‌جمهور به اوج خود رسید و شعار «تراختور تراختور» ورزشگاه تختی تبریز را فراگرفت.

استقبال کنندگان از رئیس جمهور در ورزشگاه تختی تبریز شعار تراختور تراختور سردادند . رئیس جمهور بعد از رسیدن به میدان ساعت مورد استقبال مردم تجمع‌کننده در این مکان قرار گرفت که این استقبال با نکات جالب توجهی همراه است.
در مسیر استقبال که از میدان ساعت به سمت باغشمال و محل استادیوم تختی صورت گرفت اغلب حاضران مطالبه تیم محبوب خود، تراکتورسازی را از رئیس‌جمهور دارند. این افراد در اقدامی جالب توجه به صورت متوالی شعار تراختور تراختور سردادند که در نوع خود قابل تامل است.
علاقه‌مندان به تیم فوتبال تراکتورسازی نیز این مراسم استقبال را رونق داده و در محل میدان باغشمال و ورودی استادیوم تختی، شیپور نواخته و تیم محبوب خود را تشویق می‌کنند. عده‌ای دیگر در مسیر استقبال مردمی از رئیس جمهور نیز اقدام به پخش پوستر و گل به حاضران می‌کنند و همچنین صندوق‌نامه‌های مردمی برای ارتباط با رئیس‌جمهور در محل میدان باغشمال نصب شده است.
استقبال قابل توجه دانش‌آموزان مدارس تبریز در این مراسم چشمگیر است که با کاورهای قرمز و آبی مشخص هستند.
مجری مراسم سخنرانی رئیس‌جمهور در حین اجرای برنامه در اقدام تامل برانگیز شعار اصلی مردم آذربایجان را تحریف کرده و شعار «آذربایجان اویاخدی روحانی یه دایاخدی» سر داد که با پاسخ جالب توجه حاضران روبه‌رو شد و حاضران در استادیوم در پاسخ به این شعار باز هم علاقه خود به تیم تراکتورسازی را نشان داده و شعار « آذربایجان اویاخدی، تراختورا دایاخدی» سر دادند.
کارگران شرکت بلبرینگ‌سازی تبریز نیز با حضور در مراسم استقبال روحانی، با در دست داشتن نوشته‌ای روی پلاکارد که با عنوان «به داد کارگران بلبرینگ‌سازی برسید» است، اعتراض خود نسبت به وضعیت کار خود را به گوش رئیس‌جمهور می‌رسانند.