تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۳:۲۳:۰۴
کد مطلب : 49297

حواشی مرگ پرستار عروس ملکه +عکس

وکلای دوک و دوشس کمبریج به یک عکاس هشدار دادند تا جورج پسر ویلیام و کیت را با حضور خود «آزار و اذیت» نکند.

همزمان با تحقیق درباره خودکشی مشکوک یکی از پرستاران کیت میدلتون، خانواده سلطنتی انگلیس یک عکاس را تهدید به شکایت کرد.

شبکه یورونیوز گزارش داد: وکلای دوک و دوشس کمبریج به یک عکاس هشدار دادند تا جورج پسر ویلیام و کیت را با حضور خود «آزار و اذیت» نکند.

این عکاس در پارکی در لندن در نزدیکی جورج و پرستار او دیده شده است. وکیل این عکاس هم می گوید او کار نادرستی نکرده است و به کارش ادامه خواهد داد. ویلیام و کیت قصد شکایت رسمی ندارند اما گفته اند ممکن است این کار را بکنند.

جورج که یک سال دارد، نتیجه الیزابت دوم، ملکه بریتانیاست.

گفتنی است دادگاه پزشکی قانونی وست مینسترِ انگلیس تحقیقات خود را درباره مرگ مشکوک پرستار کیت میدلتون در دوران نخستین بارداری وی در سال ۲۰۱۲ آغاز کرده است؛ جسد وی چند روز پس از یک شوخی تلفنی درباره وضعیت سلامت عروس خانواده سلطنتی انگلیس پیدا شد.

حاشیه‌های مرگ پرستار عروس ملکه +عکس

جسد جاسینتا سالدانا پرستار بیمارستانی در لندن در دسامبر سال ۲۰۱۲ حوالی اقامتگاه پرستاران پیدا شد؛ این واقعه چند روز پس از آن رخ داد که وی دریافت قربانی شوخی یک برنامه رادیویی استرالیایی شده است که مجریان آن ضمن تماس با بیمارستان تظاهر کردند که ملکه انگلیس و شاهزاده‌ی ولز هستند.

این پرستار تماسِ برقرار شده را به یکی از همکارانش وصل کرد و وی نیز اطلاعاتی را راجع به وضعیت همسرِ باردار شاهزاده ویلیام افشا کرد. آن زمان کیت میدلتون در این بیمارستان تحت مراقبت پزشکی بود.

سالدانا در متنی که گفته می‌شود یک نامه خودکشی بود دو مجری رادیوی استرالیایی را مسئول مرگ خود دانسته بود.

بر اساس گزارش‌ها، مل گریگ، یکی از این دو مجری داوطلبانه در جلسه بازجویی روز پنجشنبه که در دادگاه سلطنتی لندن و ۲۱ ماه پس از مرگ این پرستار برگزار شد حضور یافت.

کیت میدلتون مجددا باردار است.

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که داستان مرگ سالدانا ساختگی است چرا که یک شوخی تلفنی نمی‌تواند سبب شود وی دست به خودکشی بزند، آن هم در نزدیکی محل کارش.

منبع: جام نیوز