تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۶:۳۰:۴۶
کد مطلب : 86720
آیت الله جزایری در خطبه های نماز جمعه اهواز:

حکام عربستان از هر حیوان درنده ای، درنده تر هستند/ کاسه صبر ما لبریز شده ،منتظر یک اشاره رهبریم

نماینده ولی فقیه در خوزستان اظهار داشت:این عزیزانی که در یمن به شهادت می رسند فرزندان و نورچشمان ما هستند کاسه صبر ما لبریز شده است فقط منتظر اشاره رهبر انقلاب هستیم تا حق دشمن را کف دستش بگذاریم.

آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان امروز در خطبه‌های نماز جمعه اهواز با تاکید بر اهمیت رسیدگی به معیشت معلمان اظهار داشت:معلم ها و سایر اصناف خوب توجه داشته باشند که دشمن درصدد تحریک است و دنبال بهانه ای می گردد.

وی با اشاره به جنایات آل سعود در یمن تاکید کرد:حکام عربستان از هر حیوان درنده ای درنده تر و وحشی تر هستند اینهایی که به اهل بیت رسول الله پشت کردند و اظهار بی ارادتی می کنند.
آیت الله جزایری با بیان اینکه امریکا از نسل کشی آل سعود در یمن حمایت می کند تصریح کرد:دشمن بداند ملت مسلمان ایران دارای غیرت و مروت است از جنایت های در یمن قلوبمان جریحه دار است ما امروز مصیبت زده ایم.
وی اضافه کرد:این عزیزانی که در یمن به شهادت می رسند فرزندان و نورچشمان ما هستند کاسه صبر ما لبریز شده است فقط منتظر اشاره رهبر انقلاب هستیم تا حق دشمن را کف دستش بگذاریم.
  1. ناشناس می‌گه:

    نتیجه حمله ناعربستان سعودی به عربستان یمن شکست است.
    به گفت سید حسن نصرالله ؛فصاحت زبان و شهامت و شجاعت یمنی ها دلالت بر این دارد که آنها اعراب اصیل هستند و کسانی که به یمن حمله کردند باید عرب بودنشان را ثابت کنند؛ آل سعود لیاقت اسم عرب و عربستان را ندارند سعودی های انگلیسی – یهودی با کمک انگلیس سلطه بر سرزمین حجاز را بدست گرفتن و نماینده مردم حجاز هم نیستند