تاریخ انتشار خبر: ۴ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۷:۱۷:۰۳
کد مطلب : 30479

حیاط، ماشین گرانقیمت عروس را بلعید

نشست ناگهانی کف حیاط یک ساختمان سه طبقه مسکونی در شمال تهران موجب فرورفتن خودروی گرانقیمت به داخل زمین و وحشت عروس و داماد و بستگان آنان شد.

ماشین عروس

به گزارش تسنیم، گزارش این حادثه در ساعت ۱۳:۴۰ دقیقه دیروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که بلافاصله گروه نجات ۴ سازمان آتش‌نشانی به محل حادثه در نیاوران اعزام شدند.
بنابه گفته محمد فریادرس فرمانده نجاتگران آتش‌نشانی، یک دستگاه خودروی سواری شاسی بلند که عروس و داماد در آن نشسته بودند در حال ورود به حیاط یک ساختمان مسکونی به یک‌باره بخشی از کف حیاط فروکش کرد.

وی افزود: نشست ناگهانی زمین سبب شد که قسمت جلوی این خودرو گران قیمت به داخل زمین فرو رود.
محمد فریادرس گفت: به دنبال بروز این حادثه، عروس و داماد که غافلگیر شده و به شدت ترسیده بودند به سرعت از خودرو خارج و از محل حادثه دور شدند.
وی درباره چگونگی عملیات در این حادثه اظهار داشت: نجاتگران بی‌درنگ با استفاده از دستگاه مخصوص (وینچ) ابتدا خودروسواری را کاملاً مهار کردند و سپس با بکارگیری ابزار ویژه نجات، آن را بدون وارد کردن خسارت از داخل گودا ل ایجاد شده، بیرون کشیدند.
این فرمانده آتش‌نشانی علت فروکش حیاط ساختمان را احتمالاً ناشی از نشت تدریجی آب و سست شدن خاک کف حیاط ذکر کرد و افزود: این حادثه که در کنار ساختمان ۳ طبقه مسکونی اتفاق افتاد به ساختمان و پی آن آسیبی وارد نکرد.
انتهای پیام/