تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۶:۲۸:۳۳
کد مطلب : 77691

خاطرات خوردبین از حضور در مسجدسلیمان در دهه پنجاه/برای هر بازیکنمان یک گوسفند سر بریدند

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: در آن سال مردم مسجدسلیمان ۱۰ کیلومتری شهر از ما استقبال کردند و برای هر نفرمان یک گوسفند سر بریدند.

 

 

به گزارش  عصر آبادان ،به نقل از  آسماری نیوز،  محمود خوردبین سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس تهران در گفتگو با خبرنگارما  با بیان خاطرات اولین حضور پرسپولیس در مسجدسلیمان در سال ۱۳۵۰ گفت : در آن سال مردم مسجدسلیمان ۱۰ کیلومتری شهر از ما استقبال کردند   و برای هر نفرمان یک گوسفند سر بریدند.

سرپرست تیم پرسپولیس تهران که خود یکی از بازیکنان حاضر در زمین بازی در دیدار سال ۱۳۵۰پرسپولیس تهران در مقابل تاج مسجدسلیمان بود در مورد گل علی اصغر جمالی که تور دروازه پرسپولیس را پاره کرد اظهار داشت  : گل آقای جمالی صد در صد درست بود و داور به اشتباه این گل را مردود اعلام کرد اما گل دومی که جمالی وارد دروازه ما کرد آفساید بود و داور چون  فهمیده بود که گل اول را به اشتباه نپذیرفته است گل آفساید جمالی را آفساید نگرفت.

محمود خوردبین تاکید کرد : ما همیشه هوادارای خوبی در مسجدسلیمان داشتیم و  بهترین خاطره ای که دارم از مردم مسجدسلیمان است.هیچ جا همچین استقبالی از ما نکردند و هوادارای پرسپولیس هم شب بازی  با تاج مسجدسلیمان  تا صبح در محل اقامت ما بودند.