تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۰۸:۵۵:۰۰
کد مطلب : 76345

خاندان سلطنتی انگلیس محروم از دیدار نوه! +عکس

روزنامه مشهور انگلیسی فاش کرد خاندان سلطنتی انگلیس در دیدن نوه خود تا حدودی با محدویت رو به رو هستند. دیلی میل در مطلبی نوشت باید دید چه عامل یا چه فردی زمینه ساز محروم ماندن چارلز (پسر ملکه انگلیس، همسر دایانا، عروس ملکه که در تصادف کشته شد) می شود؟

«دیلی میل» فاش کرد ولیعهد انگلیس می گوید به ندرت می تواند «جورج» (نوه اش – فرزند ویلیام پسر چارلز و کیت میدلتون، عروس خود) را ببیند.دوستان چارلز می گویند احتمالا کارول میدلتون در این میان اثرگذار باشد. حال آنکه علت واقعی به ویلیام و کیت باز می گردد.

خاندان سلطنتی انگلیس محروم از دیدار نوه! +عکس

به نوشته این روزنامه، ولیعهد می گوید از میزان ساعت هایی که جورج با خانواده «میدلتون» (خانواده مادری اش) می گذراند، خسته و کلافه شده است.

 

در صورتی که ویلیام کارش را در شغل تازه آغاز کند، فاصله پدربزرگ چارلز با فرزند، عروس و نوه اش به ۱۷۰ مایل افزایش می یابد.

خاندان سلطنتی انگلیس محروم از دیدار نوه! +عکس

این شایعه پیچیده است که خانواده میدلتون می خواهند خانه ای نزدیک همان منطقه تازه در «نورفولک» (Norfolk) بخرند که به دختر و نوه شان نزدیک باشند.

جورج که در آینده قرار است در انگلیس به مقام پادشاهی برسد، اکنون ۲۰ ماهه است. چارلز می گوید تقریبا هیچ امکانی برای دیدن نوه اش ندارد.

به نوشته دیلی میل، چارلز از اینکه در دوره خردسالی نوه اش هیچ نقشی ندارد، بسیار ناراحت است.

منبع: شبکه خبر