تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۸:۲۱:۰۶
کد مطلب : 28268

خانم هنرمندی که این روزها گدایی می کند+عکس

خانم هنرمندی که روزگاری آوازه او سرزبانها بود و نامش نقل محافل گوناگون بود اکنون به خاطر تنگدستی به گدایی رو آورده است.

به گزارش  پرداد، خانم هنرمندی که روزگاری آوازه او سرزبانها بود و نامش نقل محافل گوناگون بود اکنون به خاطر تنگدستی به گدایی رو آورده است.

او جزو چهره های سرشناس چند دهه قبل است. خانم هنرمند که هم اکنون دوران ۶۰ سالگی خود را می گذراند دوبلور فیلم زن عنکبوتی”است. او همچنین با نمایشهای روی صحنه خود مشهور است.

هنرمند پیشکسوتی که این روزها گدایی میکند! +تصاویر

انم “کریستا مک کنه”اکنون تنها راه معاش خود را گدایی در کنار خیابانهای پرتردد و ثروتمند میشیگان می داند. او قبلا در صحنه های نمایش با بدن انعطاف پذیر خود حرکاتی را به نمایش می گذاشت که هر کسی قادر به انجام انها نبود. تصاویر خانم کریستا مدتی روی مجلات خودنمایی می کرد. اما در این اواخر کار به جایی رسیده است که مجبور است با نمایشهای خیابانی خود برای امرار معاش پول کاسبی نماید تا بتواند امورات زندگی را بگذراند. خانم کریستا معمولا با پلاکاردی که روی آن نوشته است :”۶۰ سال عمر دارم!بیکارم!به خاطر خدا کمکم کنید!”دست کمک به سوی افراد دراز می نماید.
اکنون متاسفانه از ان جلال و شکوه گذشته او خبری نیست و مجبور است با روزی ۷ دلار گدایی روزگار سپری نماید.  او مبتلا به عارضه اسکولیوز و استنوسیس(تنگی مجرا) می باشد.او در مصاحبه با “ام لایو”می گوید واقعا نمی دانم چگونه باید با این شرایط کنار آمد.