تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , تیر, ۱۳۹۴ | ۲۰:۴۶:۳۲
کد مطلب : 98322

خانه مجلل جرارد در لس آنجلس + تصاویر

کاپیتان پیشین تیم فوتبال لیورپول برای سپری کردن دوران بازیگری‌اش در لس‌آنجلس گلکسی، در خانه‌ای اقامت خواهد داشت که اجاره آن ماهانه ۳۵ هزار پوند است.

 استیون جرارد هفته گذشته به لس آنجلس سفر کرد تا مقدمات زندگی جدید خود در این شهر که قرار است برای تیم آن، گلکسی توپ بزند را فراهم کند. پیدا کردن خانه‌ جزو اولین کارهایی بوده که جرارد انجام داده و همسر او، الکس دست روی عمارتی گذاشته که شش اتاق خواب دارد و اجاره آن برای کاپیتان پیشین لیورپول ماهانه ۳۵ هزار پوند هزینه خواهد داشت.

خانه مجلل جرارد در لس آنجلس + تصاویر

این عمارت تازه‌ساز که ارزش آن ۱۸ میلیون پوند تخمین زده شده در محله‌ای واقع شده است که برخی از هنرپیشگان سینمای هالیوود از جمله الویس پرسلی و جنیفر آنیستون در آن سکونت داشته‌ یا دارند.

خانه مجلل ۳ هزار و ۷۷ متر مربعی که جرارد به همراه همسر و سه دخترش قرار است در آن اقامت داشته باشند علاوه بر شش اتاق خواب، دارای استخر شنا، اتاق سینما، سه سالن پذیرایی، چندین آب‌‌نما است و منظره‌ای تماشایی به شهر لس‌‌‌آنجلس دارد. تأمین امنیت این عمارت هم که روی یک تپه واقع شده برای خانواده جرارد مشکل نخواهد بود چون ورودی‌های آن دارای گیت خصوصی است.

خانه مجلل جرارد در لس آنجلس + تصاویر

جرارد یکشنبه در جریان بازی تیم‌های لس آنجلس گلکسی و تورنتو به طور رسمی به هواداران گلسی معرفی شد و از فردا (سه‌شنبه) تمرینات خود را در تیم جدیدش آغاز می‌کند.

منبع: تسنیم
مطالب مرتبط