تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۳:۲۱:۰۱
کد مطلب : 86875

خبر بد برای هواداران و قلعه نویی + عکس

هواداران حاضر در محل تمرین تیم فوتبال استقلال تهران، علیه فردوسی‌پور شعار داده و از او انتقاد کردند.

خبر بد برای هوادارن و قلعه نویی

 تمرین عصر روز جمعه استقلال در کمپ اختصاصی زنده یاد ناصر حجازی و با حضور بیش از ۱۵۰ تماشاگر برگزار شد. با توجه به نزدیک بودن دیدار حساس استقلال مقابل تراکتورسازی، این روزها هواداران بیشتری به کمپ آمده و تیمشان را مورد حمایت قرار می‌دهند.

پس از گذشت دقایقی از تمرین هوادارانی که در کمپ حضور داشتند علیه عادل فردوسی‌پور و سردبیر یکی از روزنامه‌های ورزشی شعار دادند که سرمربی استقلال نزد آنها آمد و اجازه نداد تا تماشاگران شعارهای خود را ادامه دهند. وی از آنها خواست تنها تیمشان را تشویق کرده و علیه کسی شعار ندهند.

حاضران در کمپ بیش از هرکس امیر قلعه‌نویی و رضا عنایتی را مورد تشویق قرار داده و از عنایتی می‌خواستند دروازه تیم سرخپوشان تبریزی را باز کند.

سرمربی آبی پوشان قبل از شروع تمرین دقایقی را با دکتر ستوده پزشک تیم به صورت اختصاصی صحبت کرد و درخصوص وضعیت جسمانی بازیکنان از او سوالاتی را پرسید. وی همچنین دقایقی را با کادر فنی نیز به طور اختصاصی جلسه ای برگزار کرد.

بنا به درخواست سرمربی استقلال ۲۰ دقیقه پایانی تمرین از هواداران و خبرنگاران خواسته شد کمپ را ترک کرده تا این تیم بتواند تمرینات خاصی را جهت دیدار مقابل تراکتور انجام دهد.

در ابتدای تمرین امیر قلعه‌نویی حدود ۵ دقیقه با بازیکنان خود صحبت کرد . پس از صبحت‌های سرمربی استقلال، بازیکنان حدود ۲۰ دقیقه دویده و بدن‌های خود را گرم کرده و سپس به مرور کارهای سرعتی و کششی پرداختند.

در بخش بعدی تمرین به زدن ضربات ایستگاهی و سانت از جناحین پرداخته و در آیتم بعدی یک فوتبال درون تیمی را در قالب دو تیم آبی و صورتی انجام دادند که در این تمرین هر بار که عنایتی گلزنی می کرد مورد تشویق هواداران قرار می گرفت.

کرار جاسم که در اواسط تمرین امروز استقلال با مصدومیت از ناحیه زانو روبه‌رو شد و به رختکن رفت نتوانست در ادامه تمرینات گروهی شرکت کند. این مسئله باعث ناراحتی امیرقلعه‌نویی شد و وی از دکتر ستوده درباره مصدومیت این بازیکن سوال کرد.

خبر بد برای هواداران و قلعه نویی

عضو کادر پزشکی باشگاه استقلال به سرمربی آبی‌پوشان توضیح داد کرار از چه ناحیه مصدوم شده که قلعه‌نویی از او خواست هرچه زودتر پیگیر مداوای این بازیکن شود تا به دیدار حساس استقلال مقابل تراکتورسازی برسد.

صبح فردا وضعیت مصدومیت کرار مشخص خواهد شد.

خبر بد برای هواداران و قلعه نویی

در بخش پایانی تمرین که بدون حضور هواداران و عکاسان و خبرنگاران انجام شد بازیکنان با نظارت دقیق سرمربی به تمرینات تاکتیکی جهت دیدار مقابل تراکتورسازی پرداختند.

تمرین عصر امروز استقلال در ساعت ۱۹:۳۰ به پایان رسید و این تیم فردا آخرین تمرین خود را قبل از دیدار مقابل تراکتورسازی در کمپ اختصاصی زنده یاد ناصر حجازی برگزار خواهد کرد و سپس به اردو رفته و خود را آماده دیدار مقابل تراکتورسازی کند.

تیم فوتبال استقلال تهران عصر روز یکشنبه و از ساعت ۱۸ بعد از ظهر از هفته بیست و نهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف تراکتورسازی تبریز خواهد رفت.

منبع: مهر