تاریخ انتشار خبر: ۸ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۲:۰۵
کد مطلب : 34245

ختم درگیری اراذل مست با شلیک گلوله

رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی‌آباد نو با اشاره به دستگیری ۴ تن از اراذل و اوباش مست منطقه نعمت‌آباد، از شلیک ۳ گلوله ماموران در جریان این درگیری خبر داد.

به گزارش عصر آبادان ، به نقل از تسنیم، سرهنگ امید بهمنیاری رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی‌آباد نو، با اعلام خبر دستگیری ۴ تن از اراذل و اوباش منطقه نعمت‌آباد، در تشریح ماوقع اظهار داشت:‌ ساعت ۲۳:۳۰ پنجشنبه گذشته (۵ تیر) ماموران کلانتری ۱۵۲ خانی آباد نو از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، در جریان درگیری میان چند تن از اراذل و اوباش قرار گرفتند که با استفاده از قمه و نیمچه در بوستان مینو، در منطقه نعمت آباد باعث ایجاد رعب و وحشت اهالی و رهگذران شده بودند.

وی با بیان اینکه ماموران کلانتری ۱۵۲ خانی آباد نو با حضور در محل مشاهده کردند که چند تن از اوباش محل با استفاده از قمه و نیمچه با یکدیگر درگیر شده‌اند، ادامه داد: اراذل حاضر در این درگیری با دیدن ماموران به سمت آنان حمله‌ور شدند.
رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی آباد نو در ادامه گفت: ماموران کلانتری در واکنش به حمله اوباش و برای حفظ جانشان مجبور به استفاده از سلاح شدند و با به کارگیری قوانین استفاده از اسلحه، یک تیر مشقی و دو گلوله جنگی به صورت هوایی شلیک کردند.
بهمنیاری با بیان اینکه شلیک ماموران باعث فرار اراذل و اوباش حاضر در صحنه شد، افزود: اراذل حاضر در صحنه با شلیک ماموران اقدام به فرار با وسائل نقلیه‌ای کردند که پلاک آن‌ها مخدوش بود؛ لذا نیروهای پلیس به تعقیب آنان پرداختند و نهایتاً پس از چند دقیقه عملیات تعقیب و گریز، ماموران موفق به دستگیری ۴ تن از این افراد به نام‌های احسان ۲۴ ساله، رامین ۲۰ ساله، سامان ۱۷ ساله و عادل ۲۱ ساله شدند.
وی با اشاره به اینکه پلیس یکی از متهمانی را که بر اثر اصابت قمه، از ناحیه سر و دست دچار خونریزی شده بود، به بیمارستان منتقل کرد، گفت: پس از دستگیری این ۴ متهم مشخص شد که این افراد اقدام به مصرف مشروبات الکلی کرده بودند که با تشکیل پرونده مقدماتی، متهمان در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.
انتهای پیام/