تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۰۲:۲۹:۳۵
کد مطلب : 22625
یک مفتی سعودی:

خدا را بر بریدن سر شیعیان شاکریم

شیعیان حتی از آتش پرستان و حتی از یهود برای مسلمانان خطرناک ترند! همه دانشمندان مسلمان در عربستان معتقدند که شیعیان مسلمان نیستند و بنابر فتوای ابن تیمیه، روافض را باید با سلاح از بین برد.

به گزارش عصر آبادان ، اخیراً یکی از مفتی های سرشناس عربستان، مدعی شد که بنابر آیات قرآن کریم، فعالیت حزب الله بر علیه اسرائیل حرام است و حزب الله باید در دادگاه های بین المللی محاکمه شود!

این مفتی سعودی در ادامه گفت: خدا را بر سر بریدن شیعیان شاکریم « برادران سنّی ما اگر فریب سخنان شیعیان را خورده و به آنها خدمتی کرده اند، سریعاً توبه کرده و به درگاه حق تعالی استغفار کنند.

شیعیان حتی از آتش پرستان و حتی از یهود برای مسلمانان خطرناک ترند! همه ی دانشمندان مسلمان در عربستان معتقدند که شیعیان مسلمان نیستند و بنابر فتوای شیخ بزرگ ابن تیمیه، روافض را باید با سلاح از بین برد. من خدا را شاکرم که ملت مسلمان کم کم به بیداری رسیده اند و دریافتند که باید شیعیان را سرنگون کرد.

مسلمانان غیور از وجود شیعیان در هراسند، همانگونه که مشاهده می کنیم، غیرت مسلمانان به جایی رسیده است که شیعیان را سر می برند و این خود جای شکر دارد! ».

منبع:ادیان نیوز