تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۸:۲۱:۳۳
کد مطلب : 27750
سید علی شریفی اصل در واکنش به تجمع روز گذشته کارگران اخراج شده:

خدشه ای به آینده شغلی کارگران در منطقه آزاد اروند وارد نخواهد شد

معاونت فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند ضمن تبریک روز کارگر به این قشر زحمتکش در خصوص شرایط جدید حاکمیتی در این منطقه به گفتگو پرداخت.

به گزارش عصر آبادان به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد اروند، سید علی شریفی اصل گفت: تعدادی از کارکنان و مدیران شاغل در بخش خصوصی به معاونت فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند مراجعه کرده اند و سوالاتی در خصوص ادامه رابطه حقوقی پیمانکاران بخش خصوصی که تاکنون با این سازمان همکاری داشته اند مطرح کرده اند.
معاونت فنی و عمرانی منطقه آزاد اروند ضمن تبریک روز کارگر گفت: هیچ تغییری در قراردادهای پیمانکاران اعمال نشده و این قراردادها چند ماه پیش به پایان رسیده ، که با طی شدن مراحل قانونی و برگزاری مناقصه مجددا برای همکاری فرخوانده شده اند.
وی با اشاره به وضعیت بیمه این کارگران طی سه ماهه اخیر افزود: با وجود اتمام قرارداد پیمانکاران طی سه ماه اخیر، تدابیر لازم اداری جهت تمدید بیمه کارگران انجام شده است.
شریفی اصل با موفقیت آمیز بودن طرح الحاق ادارات آبادان، خرمشهر و مینوشهر به زیر مجموعه حاکمیتی سازمان خاطرنشان کرد: شهرداری خرمشهر و مینوشهر آغازگر این همگرایی هستند و به زودی به سرعت این همگرایی در جهت توسعه منطقه آزاد اروند افزوده خواهد شد.
وی ادامه داد: در این گذر به آینده شغلی کارگران شاغل در محدوده منطقه آزاد اروند خدشه ای وارد نخواهد شد.

 1. آبادانی می‌گه:

  شهروندان محترم
  فقط این رو بهتون بگم آینده سازمان و این دو شهر مظلوم تاریک
  همزمان با رفتن شهرداری زیر نظر سازمان پرسنل خدمات شهری هم توسط معاون …و شخصی به نام …که باصطلاح مدیر …شهری له شدن
  چگونه …شهری برداشته شد ولی شخصی بنام ….بعنوان مدیر …شهری منطقه آزاد وجود دارداگه باشد چرا یک نفر است چرا به آن پست مدیریت دادند میخواهد به کی مدیریت کند و چگونه
  خدا به داد مردم فقط برسد و پرسل باصلاح برون سپار خدمات شهری سابق

 2. کارمند می‌گه:

  آقای شریفی اصل در تفاهم نامه با شهرداری موارد زیر لحاظ شده است:
  ۱- در این تفاهم نامه محرمانه وضعیت حاکمیتی سازمان چگونه است؟
  ۲- با توجه به بند یک چرا شهردار ناحیه به اصطلاح دو توسط منطقه آزاد مشخص نشده است؟
  ۳- با توجه به بند ۱و۲ مسئولیت آقای امیری مدیر خدمات شهری چیست؟
  ۴- وضعیت کارکنان پیمانکاری در سازمان چه می شود؟
  ۵-وضعیت نیروهای رسمی سازمان به چه صورت است؟
  ۶- با توجه عملکرد بسیار ضعیف مسئولین شهری خرمشهر در چندین سال گذشته، واگذاری مسئولیت به این افراد به چه علت می باشد؟
  ۷- علت اینکه این تفاهم نامه محرمانه می باشد(حتی مدیران سازمان از آن بی اطلاع هستند) چیست؟
  و در آخر کارهای بزرگ آدمهای بزرگ، باسواد و با تجربه می خواهد

 3. ناشناس می‌گه:

  از یک طرف چارت جدید مصوب می کنند می فرستند تهران برای تصویب، از یک طرف نیرو های با سابقه و پرسنل منطقه آزاد رو رو به زور می فرستند ادارت دیگر، هر چه بررسی می کنیم فقط دارند جا برای دوستان خودشان باز می کنند البته با روش جدید!!!!
  ضمناً هر کس هم که بخواد نظری بده یا مخالفت کنه سریع نامه عدم نیاز براش می زنند. تا حالا واسه ۲ نفر زدند بقیه هم در دست تهیه اند!!!
  آقای …شما دقیقاً دارید با این سازمان چکار می کنید؟ هر چند این کار با نظر مستقیم آقای ..انجام شده. یکی به ایشان بگه شما مثلاً مال همین شهرید از شما بعیده اگه آقای ….بگه حرفی نیست ایشون مقیم کانادا هستند همسر و فرزنداشون اونجا هستند خودشونم عید یک ماه تشریف بردند مطمئناً کارشون اینجا تموم بشه مثل دوست دیگه شون آقای خاوری تشریف می برند اون ور آب ، اون وقت شما می مونید و یه شهر ویرانه…

 4. سرگردان می‌گه:

  نه تنها کارگر های خدمات شهری بیکار شدن بلکه پرسنل محترم خدمات شهری هم توی سازمان بلاتکلیف و حیران هستند .

 5. م . ح می‌گه:

  دوستان خدمت آقای شریفی عرض کنید که بهتره یه سری به خدمات شهری و بچه های اونجا بزنه بعد از خدشه و غیره صحبت کنه.وضعیت نابسامان خدمات شهری تازه شروع این الحاقه است.قرار بود شهرداری بیاد زیر نظر منطقه نه بلعکس