تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۷:۱۴:۴۲
کد مطلب : 54904
رئیس بیمارستان آیت‌الله طالقانی آبادان خبر داد

خدمات‌رسانی کلینیک تخصصی بیمارستان آیت‌الله طالقانی آبادان

رئیس بیمارستان آیت‌الله طالقانی آبادان از خدمات‌رسانی صبح و بعد از ظهر کلینیک تخصصی این بیمارستان به منظور تسهیل در دسترسی به خدمات درمانی در منطقه خبر داد.

خبرگزاری فارس: خدمات‌رسانی کلینیک تخصصی بیمارستان آیت‌الله طالقانی آبادان

عصر آبادان ،عبدالله خوان‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: خدمات‌رسانی کلینیک تخصصی این بیمارستان که پیش از این تنها در ساعات کاری صبح این مجموعه ارائه می‌شد به منظور تسهیل در دسترسی به خدمات درمانی در ساعات کاری بعد از ظهر بیمارستان نیز دایر شد.

وی اضافه کرد: در این کلینیک پزشکان متخصص در رشته‌هایی همچون جراحی عمومی، قلب، زنان و زایمان، ارتوپدی، اطفال، چشم، بیهوشی، اعصاب و روان، داخلی، رادیولوژی و سونوگرافی همه روزه حضور دارند.

رئیس بیمارستان آیت‌الله طالقانی آبادان در قسمت دیگری با اعلام خبر برگزاری کلاس‌های رایگان زایمان بدون درد در راستای ترویج زایمان طبیعی در طرح تحول نظام سلامت، اضافه کرد: این کلاس‌ها هشت جلسه بوده که شامل آموزش‌های تئوری، نمایش فیلم، بازدید از زایشگاه و انجام تمرین‌های کششی و تنفسی توسط ماما می‌شود.

خوان‌زاده ادامه داد: هدف از برگزاری این کلاس‌ها اصلاح وضعیت بارداری، روش‌های کاهش درد زایمان و کاهش هزینه‌های آن در راستای ترویج زایمان طبیعی در طرح تحول نظام سلامت است.

وی در پایان زمان برگزاری این کلاس‌ها را ساعت ۹ صبح روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هر هفته اعلام کرد.

منبع:فارس