تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۰:۰۲:۱۹
کد مطلب : 79789
فرماندار خرمشهر:

خروج انفرادی از مرز شلمچه ممنوع شد

فرماندار خرمشهرگفت: خروج انفرادی از مرز بین‌المللی شلمچه ممنوع می‌باشد و این مهم نیازمند تصمیم‌گیری در شورای امنیت ملی را دارد .

 

 

به  گزارش رهیاب به نقل از نسیم خرمشهر ، ولی‌الله حیاتی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: طی برنامه‌ای مرز بین‌المللی شلمچه بر روی زائران کاروان‌های حج و زیارت بازگشایی می‌شود.

فرماندار خرمشهر افزود: از خردادماه سال گذشته این مرز بین‌المللی بر روی کاروان‌های حج و زیارت بسته‌شده بود که با پیگیری‌های وزارت محترم کشور این مرز در ۲۱ فروردین ماه سال جاری بازخواهد شد .

وی تصریح کرد: کاروان‌های حج و زیارت از استان‌های اصفهان ، یزد ، چهارمحال و بختیاری ،کهکیلویه و بویراحمد و شهرستان‌های جنوبی استان خوزستان می‌توانند از مرز بین‌المللی شلمچه عبور کنند که امکان اقامت ۱ شب این عزیزان در صورت لزوم در شهرستان خرمشهر فراهم‌شده است.

فرماندار خرمشهر در ادامه گفت: خروج انفرادی از مرز بین‌المللی شلمچه ممنوع می‌باشد و این مهم نیازمند تصمیم‌گیری در شورای امنیت ملی را دارد .

وی خاطرنشان کرد: خروج انفرادی از مرز بین‌المللی شلمچه فقط در ایام و مناسبت‌های مشخص صورت می‌گیرد و مطمئناً از قبل در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهد شد.