تاریخ انتشار خبر: ۳ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۹:۱۶:۱۵
کد مطلب : 69439
گزارش ویژه/

خروش مردم ایران در واکنش به توهین روزنامه فرانسوی به پیامبر خوبی ها+تصاویر

پس حرکت خصمانه و بی شرمانۀ اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر مهر و رحمت که قلب تمامی آزاد‌اندیشان جهان را جریحه دار کرد کرد امروز و پس از نماز جمعه در سراسر کشور مردم ایران به نشانه اعتراض به این حرکن راهپیمایی کردند

خروش مردم ایران در واکنش به توهین روزنامه فرانسوی به پیامبر خوبی ها+تصاویر

به گزارش  عصر آبادان ،  پس حرکت خصمانه و بی شرمانۀ اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر مهر و رحمت که قلب تمامی آزاد‌اندیشان جهان را جریحه دار کرد امروز و پس از نماز جمعه در سراسر کشور مردم ایران به نشانه اعتراض به این حرکن راهپیمایی کردند.

سایت نیریمیز نوشت: راهپیمایی اعتراض آمیز به هتک حرمت به وجود نازنین و ساحت قدسی پیامبر مهربانی و عطوفت، رسول عظیم الشأن اسلام حضرت محمدمصطفی «صلی الله علیه و آله و سلم » بعد از اقامۀ  نماز پر صلابت جمعه همزمان با سراسر کشور در نیر برگزار شد.

 

مردم همیشه در صحنه نیر با برگزاری راهپیمایی اقدام بی شرمانه روزنامه فرانسوی و اهانت به پیغمبر اکرم(ص) را با دادن شعارهای “مرگ برفرانسه”،”مرگ برآمریکا”،”مرگ بر اسرائیل”و “مرگ برانگلیس ” محکوم کردند.

 

 

 

فریاد لبیک یا رسول‌الله در شهرستان سرپلذهاب  طنین‌انداز شد+تصویر

سایت  بازی دراز ۱۴۰۴ نوشت: بعد از  از اقامه نماز جمعه امروز  مردم سرپلذهاب فریاد لبیک یا رسول‌الله سر دادند و  در یک راهپیمایی بزرگ شرکت کرده و اهانت به پیامبر اسلام توسط نشریه فرانسوی را به شدت  محکوم کردند.

امروز مردم شیعه و سنی سرپلذهاب در کنار هم و یکصدا  هتک حرمت به وجود نازنین و ساحت قدسی پیامبر مهربانی و عطوفت، رسول عظیم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی« صلی الله علیه و آله و سلم » را بعد از اقامۀ نماز پر صلابت جمعه محکومکردند و راهپیمایی نمودند

این راهپیمایی اعتراض آمیز مردم شهرستان سرپلذهاب  از محل نمازجمعه آغاز و تا مسیر چهار راه احمد ابن اسحاق (ره) ادامه داشت .

مردم  با شعار «لبیک یا رسول الله» و «همۀ ما، امت محمدی و عاشق رسول الله (صلی الله علیه و آله و سلم)هستیم»و مرگ بر فزرانسه ، و مرگ بر قوچانی حامی هتاک و سپس قرائت قطعنامه ای اعتراض و خشم خود را نسبت به انتشار کاریکاتورهای توهین آمیز درباره پیامبر اکرم (ص) در مجله فرانسوی شارلی ابدو اعلام کرده و این اقدام را محکوم می کنند.
IMG_6936
IMG_6940

IMG_6933

تظاهرات مردم شهرستان جوانرود در محکومیت اهانت به پیامبر اسلام(ص)+ عکس
سایت  جوانرود هه وال نوشت: نماز گزاران شهرستان جوانرود پس از پایان نماز جمعه در یک تظاهرات اعتراضی، اهانت نشریه فرانسوی (شارلی ابدو) را در اهانت به نبی گرامی اسلام(ص) محکوم کردند.

 

تظاهرات مردم شهرری در اعتراض به هتک حرمت پیامبر (ص)

سایت  “ره به ری” نوشت : مردم شهرستان ری در اعتراض به اهانت به پیامبر اسلام (ص) به خیابان ها امده و تظاهرات پرداختند.

 

 

 

با نمازگزاران مراوه تپه در محکومیت اقدام موهن غربیها+تصاویر

 سایت اترک نوشت: مردم مومن و انقلابی مراوه تپه از صمیم قلب خود فریاد لبیک یا نبی و لبیک یا رسول الله را سر دادند و با این حرکت خود به جهان غرب نشان دادند که دین اسلام و پیامبر اسلام و ارزشهای دینی در گوشت و پوست هر فرد مسلمان آمیخته شده است.

IMG 3376

 

IMG 3364

 

IMG 3365

مردم میانه اهانت به رسول اکرم(ص) را محکوم کردند+تصاویر

  سایت میانا نوشت: مردم ولایی شهر میانه  ظهر امروز بعد از اقامه نماز جماعت ، همزمان با سراسر کشور ، از محل امام زاده اسماعیل (ع) تا میدان آزادی این شهر، بابرگزاری راهپیمایی اقدام بی شرمانه روز نامه فرانسوی واهانت به پیغمبر اکرم(ص)را با دادن شعارهای “مرگ برفرانسه”،”مرگ برآمریکا”،”آمریکا آمریکا این آخرین پیام است .” ،”ملت صاحب الزمان آماده قیام است” ، ” قلم به دست مزدور ” ،”یا ایها المسلمون  اتحدو اتحدو ” محکوم نمودند.

در پایان مراسم قطعنامه راهپیمایی اهانت به رسول اکرم(ص)قرائت شد و پرچم کشور فرانسه به آتش کشیده شد .

 

تظاهرات مردم میانه بعد از نماز جمعه محکوم کردن اهانت به پیامبر

IMG_0904

IMG_0908

 

مردم ولایتمدار مهریز به کمپین عشاق محمد(ص) پیوستند +تصاویر

سایت صبح مهریز نوشت: این راهپیمایی با حضور امام جمعه ، فرماندار و اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه این شهرستان در مسیر خیابان سید مصطفی خمینی (ره) تا حوزه خاتم الانبیاء (ص) ، ( محل سپاه سابق ) برگزار شد .

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با مشت های گره کرده و شعارهای مرگ بر آمریکا ، مرگ بر فرانسه ، الله اکبر ، لااله الاالله و محمد رسول الله ، مرگ بر صهیونیست و لبیک یا رسوله الله انزجار شدید خود را از نشریه فرانسوی اعلام کردند .

همچنین در پایان این راهپمیایی باشکوه قطعنامه ای قرائت که در آن ضمن محکوم کردن فعالیت های فرهنگی دشمنان علیه امت اسلام و مقدسات بر داشتن بینش در قبال هجمه های دنیای استکباری تاکید شد .

تظاهرکنندگان مهریزی همچنین آمادگی کامل خود را برای تحقق اهداف انقلاب و نظام و مقام معظم رهبری ابراز داشتند .

مشابه این مراسم در روستای منشاد و دهستان های مختلف بخش مرکزی مهریز بصورت گسترده برگزار شد.

 

 

 

کلید واژه