تاریخ انتشار خبر: ۵ , تیر, ۱۳۹۴ | ۱۸:۴۹:۳۷
کد مطلب : 97272
آیت الله جزایری در خطبه های نماز جمعه اهواز:

خرید کالاهای خارجی، خیانت به انقلاب محسوب می شود/شاه بیت اقتصاد مقاومتی روی آوردن به تولیدات داخلی است

امام جمعه اهواز اظهار داشت:خرید کالاهای خارجی خلاف تکلیف انقلابی ماست و خیانت به انقلاب محسوب می شود خرید کالای داخلی موجب می شود تا به مرور زمان، کیفیت جنس های داخلی هم بهتر شود.

آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان امروز در خطبه‌های نماز جمعه اهواز با اشاره به ۷ تیر – سالروز انفجار دفتر حزب جمهورى اسلامى و شهادت شهید بهشتی و یارانش اظهار داشت:منافقین از این حرکات زشت و ددمنشانه سودی نبردند بلکه این جنایات باعث بصیرت ملت ما شد.
وی با بیان اینکه منافقین با دست خودشان گور خود را کندند گفت:آن روزها به خاطر توطئه های گروهک های امریکایی در داخل کشور یک تشتتی وجود داشت ولی این خون های پاکی که ریخته شد باعث بیداری ملت شد.
آیت‌الله جزایری با اشاره به بیانات مهم رهبر انقلاب در دیدار با کارگزارن نظام عنوان داشت:شاه بیت اقتصاد مقاومتی روی آوردن به تولیدات داخلی است امروز را که با ۲۰ سال پیش مقایسه کنیم می بینیم خیلی پیشرفت داشته ایم.
وی ادامه داد:آن روزها حتی لامپ را از لندن وارد می کردند در حالیکه امروز عمده قطعات صنعت نفت گاز حفاری و نیازهای دیگرمان در داخل تولید می شود.
نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد:باید از مخترعین قطعه سازان کمال تشکر را به جا آوریم اما هنوز هم خیلی راه مانده است برخی از مردم نق می زنند که مثلا این خودروی خارجی کیفیتش بهتر است.
وی ادامه داد:باید کوشش شود تا بهتر شویم اما رهبری پاسخ دادند که این عذر نمی شود باید بر خود خرید کالاهای خارجی را که مشابه داخلی دارند را حرام کنیم.
امام جمعه اهواز تاکید کرد:خرید کالاهای خارجی خلاف تکلیف انقلابی ماست و خیانت به انقلاب محسوب می شود خرید کالای داخلی موجب می شود تا به مرور زمان، کیفیت جنس های داخلی هم بهتر شود.
  1. Zeinab می‌گه:

    سید دوست داشتنی احسنت
    سیماهم فی وجوههم