تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۴:۱۳:۲۲
کد مطلب : 89411

خشونت بی حد و مرز مادر جوان علیه کودک خردسالش + تصاویر

پلیس مسکو، در جریان انتشار یک ویدئو تاسف برانگیز، که مادری را در حال کوبیدن سر نوزاد ۱۸ ماهه اش نشان می دهد،این فیلم را شرم آور خواند و نوزاد را به خدمات اجتماعی سپرد.

مردی به نام ” هابی ویاچسلاو” بعد از دیدن پیام هایی در تلفن همراه همسرش ” ویکتوریا” که از طرف مرد دیگری بود، دعوای سختی با او راه انداخت.

این زوج به همراه نوزادشان، برای قدم زدن به پارک رفته بودند که در این زمان مرد ۳۲ ساله در مورد پیغام های مشکوکی که زنش اخیرا با مرد دیگری داشت ، از او سوال کرد.

” ویکتوریا” ۳۰ ساله مادر نوزاد ،از خود بی خود شده و پس از حمله ای وحشتناک به همسرش نوزاد را از کالسکه اش برداشت و او را به زمین انداخت.

خشونت بی حد و مرز مادر جوان علیه کودک خردسالش + تصاویر

درکمال ناباوری ، پدر نوزاد آقای “ویاچسلاو” که ازسربازان سابق ارتش است، به جای رفتن برای کمک به نوزاد دخترش، شروع به فیلم گرفتن از زن دیوانه اش در حالی که با چکمه هایش به نوزادشان درروی زمین ضربه می زد، کرد و هیچ اقدامی برای دفاع از دختر ۱۸ ماهه اش انجام نداد.

شاهد عینی این ماجرا به نام ” لودمیلا اگناتیوا” ۴۳ ساله به پلیس گفت : من دیدم که  دعوای آنها با یکدیگر بالا گرفت و مادر نوزادش را روی زمین پرتاب کرد و پس ازچند ضربه به نوزاد می خواست با پایش به سر کوچک او بکوبد.

خشونت بی حد و مرز مادر جوان علیه کودک خردسالش + تصاویر

پدر نوزاد، پس از مدتی از آنجا فرار کرد در حالی که مادر روان پریش و عصبی نوزاد نیز ازسمت دیگررفت و هر دوی آنها نوزادشان را همانجا در زمین پارک رها کردند.

آقای ” ویاچسلاو” بعد از گرفتن تاکسی به سمت بیمارستان آن منطقه رفت تا جراحت هایی را که همسرش به او وارد کرد بود، را درمان کند بدون اینکه اهمیت دهد نوزادش را تنها در پارک رها کرده است.

خشونت بی حد و مرز مادر جوان علیه کودک خردسالش + تصاویر

شاهد این اتفاق پس از گریختن والدین نوزاد،  برای نجات او اقدام کرد وبا پلیس و آمبولانس تماس گرفت.

پزشکان پس از درمان نوزاد اعلام کردند حال اورو به بهبودی است.

یک مددکار اجتماعی بیان کرد این نوزاد پس از بهبودی و قبل از پخش آنلاین این ویدئو تاسف بار در اینترنت ، به مادرش برگردانده شده بود.

پلیس و سازمان اجتماعی پس از دیدن این فیلم و رفتار بی مسئولانه والدین نوزاد تصمیم گرفتند تا نوزاد را از مادر و پدرش دور نگه دارند.

باشگاه خبرنگاران