تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۰:۱۴:۴۲
کد مطلب : 87763

خطر کسر ۶ امتیازی در کمین پرسپولیسی‌ها!

در پی شکایت اشپیتیم آرفی بابت طلبی که از دو باشگاه تراکتورسازی و پرسپولیس داشته خطر کسر امتیاز از دو باشگاه فوق وجود دارد.

به گزارش عصر آبادان، اشپیتیم آرفی که سابقه حضور در تراکتورسازی و پرسپولیس را دارد و به علت عدم مطالباتش از دو باشگاه فوق به فیفا شکایت کرده و خواستار پرداخت طلبش شده است.
آرفی از تراکتورسازی مبلغی حدود ۱۵۰ میلیون تومان به اضافه دیرکرد آن و از پرسپولیس مبلغی حدود ۷۰۰ میلیون به اضافه دیرکرد آن طلب دارد که خواستار پرداخت این موارد شده اما از سوی دو باشگاه فوق اقدامی صورت نگرفته است و در نهایت منجر به شکایت او به فیفا شده است. حالا فیفا خطر کسر ۶ امتیاز از دو باشگاه تراکتورسازی و پرسپولیس مدنظر گرفته‌ است.
سعید طرزی، وکیل آرفی در این زمینه گفت: به علت اینکه شکایت به فیفا پروسه زمانی طولانی مدتی دارند مسئله آرفی به طول انجامیده اما اگر تا ۱۰ روز آینده قرارداد آرفی پرداخت نشود احتمال کسر ۶ امتیاز از دو باشگاه تراکتورسازی و پرسپولیس وجود دارد.
وی همچنین در مورد پرونده شکایت صمد مرفاوی و ساکت الهامی از باشگاه صبا تصریح کرد: کمیته انضباطی رایی را به سود مرفاوی اعلام کرده و ما چک‌های بلامحلی که از سوی باشگاه صادر شده را از مراجع قانونی پیگیری می‌کنیم و در خصوص مابقی حقوق مرفاوی و الهامی هم باید باشگاه اقدامات لازم را انجام دهد.
منبع: رجا