تاریخ انتشار خبر: ۴ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۸:۰۸:۱۰
کد مطلب : 46722

خودروی چپ‌شده تیم سایپا +تصاویر

در دومین روز از مسابقات رالی خاورمیانه ۲۰۱۴ شیراز که در شهرهای استان فارس در حال اجراست، در یک سانحه، آرش رامین یکتا، نقشه خوان با سابقه تیم سایپا جان خود را از دست داد.

 
 
 در تصادف صبح امروز که خودروی تیم سایپا داشته متاسفانه نقشه خوان تیم سایپا درگذشت و البته راننده به بیمارستان منتقل شد که حال او وخیم گزارش شده است.

متاسفانه در دومین روز از مسابقات رالی خاورمیانه ۲۰۱۴ شیراز که در شهرهای استان فارس در حال اجراست، در یک سانحه، آرش رامین یکتا، نقشه خوان با سابقه  تیم سایپا جان خود را از دست داد.

خودرو واژگون شده باعث مصدومیت حسین قدسی راننده و نقشه خوان او شد که به علت شدید بودن مصدومیت نقشه خوان وی، این فرد با هلیکوپتر نیروی انتظامی به بیمارستان شهید رجایی شیراز منتقل شد اما متاسفانه در بیمارستان جان به جان آفرین تسلیم کرد.

 پس از این حادثه به علت آنچه که نا ایمن بودن خط مسابقه عنوان شده است این مسیر از دور مسابقات حذف شد، راننده این وسیله نقلیه که ریو هست به بیمارستان منتقل شده است و برخی منابع از وخیم بودن حال او خبر می دهند اما خوشبختانه وی فعلا زنده است. در هر حال تیم های ایران خودرو و سایپا از دور مسابقات انصراف دادند و رقابتها در روز آخر بدون حضور نمایندگان ایران پیگیری خواهد شد.

منبع: برنامه نود