تاریخ انتشار خبر: ۴ , آبان, ۱۳۹۵ | ۲۰:۲۳:۴۰
کد مطلب : 125508

خودرو سواری پارکینگ ساختمانی را به آتش کشید +عکس

آتش سوزی بامدادی خودرو سواری در پارکینگ ساختمان مسکونی، خسارت زیادی بر جای گذاشت.

به نقل از پایگاه خبری ۱۲۵، این حادثه ساعت ۲:۴۳ دقیقه بامداد امروز از سوی ساکنان یک ساختمان مسکونی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی این سازمان، نیروهای عملیاتی ایستگاههای ۶۸ و ۱۱۴ به همراه خودروهای بالابر، تشک نجات و همچنین خودرو حامل دستگاه های تنفسی به شهرک شهید باقری، خیابان بهارستان رهسپار شدند.
محمود کبودبند افسر آماده منطقه یک عملیات آتش نشانی تهران درباره این حادثه گفت: در طبقه منفی یک(قسمت پارکینگ) ساختمانی چهار طبقه مسکونی، یک دستگاه خودرو سواری پراید آتش گرفت و کاملاً شعله ور شد.
خودرو سواری پارکینگ ساختمانی را به آتش کشید +عکس

وی با اعلام اینکه آتش سوزی در حال سرایت به همه قسمت های پارکینگ بود، ادامه داد: با توجه به اینکه دود ناشی از آتش سوزی به راهروها و طبقات بالایی ساختمان مسکونی نفوذ کرده بود، آتش نشانان بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول پس از قطع جریان برق و گاز ساختمان، با بکارگیری تجهیزات خاموش کننده خود را به کانون آتش سوزی رساندند و شعله های سرکش آتش را مهار و کاملاً خاموش کردند.

خودرو سواری پارکینگ ساختمانی را به آتش کشید +عکس

این افسر آماده آتش نشانی تصریح کرد: همزمان گروه دیگری از نیروهای آتش نشانی به جستجو در راهروها و طبقات پرداختند که خوشبختانه مشخص شد هیچکس در ساختمان محبوس نشده بود.

گفتنی است علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی منطقه در دست بررسی است.