تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۰۵:۲۰:۰۰
کد مطلب : 93767

خودکشی؛ پایان تعقیب و گریز دزد و پلیس

سارق سابقه‌داری که با یک خودروی سرقتی در حال فرار از دست مأموران بود، در لحظه دستگیری خود را از روی پل به پایین پرتاب کرد.

سرهنگ حجت‌الله مرادی با اشاره به جزئیات اقدام به خودکشی یک سارق سابقه‌دار به‌دنبال دستگیری مأموران پلیس، اظهار داشت: ساعت ۳:۳۲، مأموران گشت خودرویی کلانتری ۱۶۱ ابوذر در حین گشت‌زنی خود در خیابان سجاد شمالی، به یک دستگاه خودروی پراید مشکی‌رنگ مشکوک شدند که پس از استعلام از مرکز فرماندهی، مشخص شد که خودروی مذکور سرقتی است.

رئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر ادامه داد: پس از اطلاع مأموران از سرقتی بودن پراید مشکی‌رنگ، گشت پلیس با نزدیک شدن به این خودرو، از سرنشینان خودرو خواست تا خودرو را متوقف کنند ولی سرنشینان خودرو با دیدن مأموران اقدام به فرار از دست آنها کردند.

وی افزود: پس از اقدام به فرار سرنشینان این خودرو، مأموران پلیس به تعقیب پراید سرقتی پرداختند و در نهایت در بزرگراه شهید سعیدی و روی پل بهمنیار موفق شدند پس از شلیک ۱۳ گلوله، خودروی پراید مذکور را متوقف کنند.

مرادی در ادامه خاطرنشان کرد: به‌دنبال توقف این خودرو، پس از شلیک‌های پیاپی اخطار مأموران، راننده پراید که از سارقان سابقه‌دار بود، خود را از بالای پل به پایین پرتاب کرد و با حضور عوامل اورژانس به بیمارستان هفت تیر منتقل شد.

رئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر در پایان گفت: مأموران این کلانتری پرونده هر دو متهم دستگیر شده را به‌جهت کشف سایر جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی قرار دادند.

منبع: تسنیم