تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۵:۵۲:۴۰
کد مطلب : 87915
دستگیری مرد روانی حیوان صفت؛

خوردن قلب و جگر نامزد پس از شکنجه فجیع +تصاویر

یک مرد روانی که چند ماه گذشته به قتل و خوردن اندام های حیاتی نامزد سابقش محکوم شده بود، بعد از معاینات کالبد شکافی مشخص شد قبل از اقدام به قتل، به طرز فجیعی زن بی گناه را مورد شکنجه قرار داده است.

به نقل از ایرنا، یک مرد روانی که چند ماه گذشته به قتل و خوردن اندام های حیاتی نامزد سابقش محکوم شده بود، بعد از معاینات کالبد شکافی مشخص شد قبل از اقدام به قتل، به طرز فجیعی زن بی گناه را مورد شکنجه قرار داده است.

 

“جوزف اوبرهانسلی”  قلب، جگر و قسمت های مغز نامزد سابقش را خورد. چند ماه گذشته او به قتل و سرقت متهم شده بود. اوایل هفته جاری بعد از مشخص شدن  معاینات کالبد شکافی، شکنجه نیز به بقیه اتهامات او اضافه شد.

مامور پرونده ادعا کرد یک کالبد شکافی از جسد نامزد سابق این مرد افشا کرد که ” اوبرهانسلی” قبل از کشتن زن جوان، به طرز وحشیانه ای اورا مورد شکنجه قرار داده است.


بر اساس گزارش پلیس: اگر ” اوبرهانسلی”  اهل ایالت ایندیانا آمریکا، در دادگاه هفته آینده علاوه بر قتل، برای شکنجه و خوردن اندام های حیاتی زن جوان نیزمحکوم شود، باید با حکم اعدام روبرو شود.

” اوبرهانسلی” با بی شرمی در دادگاه فریاد می زد چطور دادگاه این دروغ ها را باور می کند. ماموران پلیس ۶ ماه پیش جسد زن جوان را در وان حمام خانه اش به همراه جراحات وحشیانه ای در سر و گردنش در حالی که جسدش ناقص  و پر از خون بود، پیدا کردند.


همچنین یک بشقاب پر از خون و استخوان در خانه  آن زن پیدا شد  و این بعد از آن بود که ” اوبر هانسلی”  حیوان صفت اندام های حیاتی او را خورده بود.
” اوبر هانسلی” با شکستن شبانه درب خانه نامزد سابقش که او را مدتها پیش رها کرده بود، وارد خانه اش شد و با چاقو او را به طرز فجیعی کشت.