تاریخ انتشار خبر: ۱ , تیر, ۱۳۹۴ | ۱۴:۳۲:۱۴
کد مطلب : 96907
فرمانده قرارگاه کربلا:

خوزستانی ها با نقش آفرینی در عراق و سوریه نشان دادند دین خود را به اسلام ادا کردند

سردار خادم سیدالشهدا گفت:همانطور که امام ما فرمود که خوزستان دِین خود را به اسلام ادا کرد امروزه مشاهده می کنیم که خوزستانی ها در این نقشه ی سوریه و عراق واقعا نقش آفرینی کردند.

به نقل از گتوند نیوز،سردار خادم سیدالشهدا فرمانده قرارگاه کربلا با بیان این جمله که پیام شهدا و بخصوص شهید کجباف پیام وحدت و انسجام است گفت : واقعا این وحدت را در بین خوزستانی ها مشاهده کردیم بطوری که در مناطق عرب نشین و بختیاری نشین اهواز هم عشایر عرب و هم عشایر بختیاری با وحدت کلمه کارها را پیش می بردند  و این راه ، راهی است که امام راحل به ما نشان داد و ما در راه وحدت و انسجام قطعا به پیروزی خواهیم رسید.

سردار خادم سید الشهدا در ادامه افزود : همانطور که امام ما فرمود که خوزستان دِین خود را به اسلام ادا کرد امروزه مشاهده می کنیم که خوزستانی ها در این نقشه ی سوریه و عراق واقعا نقش آفرینی کردند.

فرمانده قرارگاه کربلا تصریح کرد: این جمله بیاد ماندنی از امام خمینی ره که فرمود اسلام سنگر های کلیدی جهان را فتح خواهد کرد را ما به چشم می بینیم که همه دشمنان بر علیه انقلاب اسلامی قد علم کردند اما خون پاک شهدا باعث می شود تا در مقابل این فریب کاری داعشی ها و تکفیری ها بخصوص صهیونیست ها مقاومت کنیم هر چند در این جبهه ها تفرقه افتاده اما با همین خون شهدا ان شاالله به پیروزی خواهیم رسید.

وی در پایان گفت: پیام شهید کجباف به دشمنان این است که در مقابل شما تا آخرین قطرات خونمان خواهیم ایستاد.