تاریخ انتشار خبر: ۹ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۷:۱۵
کد مطلب : 70922
مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان :

خوزستانی ها نقش تاریخی در حوادث ۳۵ ساله انقلاب دارند

محمد تقی زاده گفت:خوزستان بخشی از کانون وقایع انقلاب اسلامی بود و با وجود ۸ سال دفاع مقدس در استان بخشی از تاریخ غنی ایران در این سرزمین شکل گرفته است خوزستانی ها نقش تاریخی در حوادث ۳۵ ساله انقلاب دارند.

 

 

 

 

به گزارش عصر آبادان ،  محمد تقی زاده مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان در گفتگو با رهیاب در خصوص دستاوردهای انقلاب اسلامی اظهار داشت:انقلاب ما در واقع یک انقلاب فرهنگی بود اعتقاد ما این است که ریشه های این انقلاب متصل به انقلاب نبی اکرم(ص) است در طول این ۳۵ سال ما موفقیت های خیلی زیادی کسب کرده ایم.

وی ادامه داد:هویت دینی ، فرهنگی و تاریخی ما با انقلاب اسلامی احیا شد بچه های ایران زمین به برکت انقلاب توانستند در عرصه های گوناگون هویت اسلامی ایرانی را به رخ دنیا بکشند بعد از انقلاب اسلامی ایران سهم به سزایی در تولید علم و فرهنگ دینی در دنیا داشته است که همه اینها از برکات انقلاب است.

مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان تصریح کرد:خوزستان بخشی از کانون وقایع انقلاب اسلامی بود و با وجود ۸ سال دفاع مقدس در استان بخشی از تاریخ غنی ایران در این سرزمین شکل گرفته است  خوزستانی ها نقش تاریخی در حوادث ۳۵ ساله انقلاب دارند.

 

وی در پایان در خصوص علت تعطیلی مدارس در دقیقه ۹۰ در روزهایی که هوا آلوده است گفت:چون هوا ناگهانی آلوده می شود و این ما را غافلگیر می کند برای همین دقیقه نودی تعیطلی مدارس را اعلام می کنیم از طرف هواشناسی هشداری به ما داده نشد.