تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , دی, ۱۳۹۳ | ۰۰:۰۵:۵۰
کد مطلب : 64169
نماینده ولی فقیه در خوزستان:

خوزستان و مرکزش اهواز گول جریان فتنه را نخورد/فتنه ۸۸ یک توطئه بین المللی بود/حماسه ۹ دی باید جاودانه باشد

آیت الله جزایری اظهار داشت:حماسه ۹ دی باید جاودانه باشد هر روز که می گذرد ابعاد تازه ای از فتنه ۸۸ برای ما روشن می شود وزیر سابق اطلاعات با اسناد و مدارک در این رابطه حرف زدند که قابل تکذیب و تردید هم نیست چون هم وی ثقه است هم اسناد و مدارکش موجود است.

 

 

 

به گزارش  عصر آبادان ، آیت الله جزایری در خطبه های نماز جمعه این هفته اهواز در مصلای امام خمینی با اشاره به جنایات رضاشاه پهلوی و گذری بر داستان کشف حجاب اظهار داشت:باید بدانیم مسئله حجاب مهم است آقایان اهمیت قائل شوند نسبت به خانواده خود خصوصا دخترانمان باید حساس باشیم همه وظیفه داریم اگر خدای ناکرده قضیه حجاب تضعیف شود ملت ایرانی باقی نمی ماند.

وی ادامه داد:ملتی که این همه مقام و فضلیت دارد با نادیده گرفتن حجاب از بین خواهد رفت و به تاریخ خواهد پیوست خواست امریکا و غربی ها این است که اسلام و ایرانی نباشد خیلی باید حواسمان جمع باشد تا دشمن به مراد دلش نرسد.

آیت الله جزایری تاکید کرد:حماسه ۹ دی باید جاودانه باشد هر روز که می گذرد ابعاد تازه ای از فتنه ۸۸ برای ما روشن می شود وزیر سابق اطلاعات با اسناد و مدارک در این رابطه حرف زدند که قابل تکذیب و تردید هم  نیست چون هم وی ثقه است هم اسناد و مدارکش موجود است.

 

وی ادامه داد:فتنه ۸۸ یک توطئه بین المللی بود که طراحی آن با آمریکا و اسرائیل بوده است و خیلی مسئله بزرگی بود که خدای متعال تفضل کرد و با عنایات امام زمان، استقامت و صبر رهبر انقلاب آیت الله خامنه ای، پشتیابانان رهبر انقلاب و شما مردم عزیز بساط این فتنه جمع شد  و خوزستان در این خصوص  پرونده روشنی دارد خوزستان و مرکزش اهواز گول جریان فتنه را نخورد و از آغاز در میدان ماند و از رهبر معظم انقلاب حمایت کرد و ذره ای فاصله نگرفت.

منبع: رهیاب