تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۲:۳۱:۳۶
کد مطلب : 88352
مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع) در مصاحبه با عصر آبادان:

خون شیخ نمر مانند خون علمای شهید تاریخ، ثمر خواهد داد / بر علیه آل سعود انقلاب خواهد شد

عصر آبادان: حجت الاسلام علی نجیبی به عصر گفت:این شهادت انسان های خفته را بیدار می کند و بر اثر بیداری انسان ها انقلاب های گوناگون بر علیه حکومت آل سعود به وجود خواهد آمد.

به گزارش عصر آبادان ، حجت الاسلام والمسلمین نجیبی ، مدیر حوزه علمیه امام صادق علیه السلام آبادان در گفت و گو با عصر آبادان با اشاره به صدور حکم اعدام شیخ نمر توسط آل سعود ، اظهار داشت: در طول تاریخ دیده ایم که هرگاه خون مظلومی ریخته شود و هرگاه عالم بزرگواری در مسیر اعتلای فرهنگ اسلام و تشیع به شهادت برسد ، خون آن شهید بی ثمر نمی ماند.

وی افزود: دست تقدیر الهی بر آن است که خون شهید مثمر ثمر واقع و باعث بیداری جان انسان های خفته در خواب غفلت شود ، برای جوان هایی که به دلیل سانسور های رسانه ای اطلاع کافی از حوادث موجود ندارند علامت سوالی پیش آید که چرا این مظلومین در زندان ها هستند و چرا آنها را با حکم ناعادلانه به شهادت می رسانند.

حجت الاسلام نجیبی خاطرنشان کرد: این شهادت انسان های خفته را بیدار می کند و بر اثر بیداری انسان ها انقلاب های گوناگون بر علیه حکومت آل سعود به وجود خواهد آمد.

این استاد حوزه علمیه در پایان یادآور شد : همگام با حوزه های علمیه سراسر کشور و به تبع وجود مراجع عظام ، مخالفت خود را با حکم ناجوانمردانه ای که دادگاه عربی آمریکایی در قبال عالم فرزانه آیت الله نمر صادر کرد اعلام کرده و این اقدام را به شدت محکوم می کنیم.