تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۹:۳۹:۳۴
کد مطلب : 95723
فرمانده نیروی زمینی ارتش در شوشتر:

داعش خود را به مرزهای ایران نزدیک کرده است/دشمنی آمریکا با ما ریشه ای است

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: مستکبران از سال ۵۷ تاکنون به دنبال ریشه کنی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند به همین دلیل ازهمان ابتدا دست به تحریم،ترور و ایجاد ناامنی درکشورزدند.

 امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان طی سخنانی در کنگره ۱۲۲ شهید تیپ ۴۵ تکاور شوشتر و گتوند اظهارداشت : خون شهید بر زمین ریخته می شود، اما این خون در رگ های اجتماع دمیده خواهد شد و جامعه را زنده می کند.وی ادامه داد: اگر شهید در فرهنگ دینی ماچنین جایگاهی دارد بخاطر این است که عزت و اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  از برکت همین خون های پاک است.امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان خاطرنشان کرد: کشور ما یکی از نقاط مهم برای آمریکا بود که مزیت های زیادی برای این کشور استکباری ایجاد می کرد.

وی افزود: باظهور انقلاب اسلامی و با تدبیر مرد بزرگ تاریخ،حضرت امام (ره) این مزایا از آمریکایی ها گرفته شد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش عنوان کرد: مهمترین ناراحتی آمریکایی ها این بود که فرهنگ انقلاب اسلامی از مرزها خارج شود و دیگر کشورها را تحت تاثیر خود قرار دهد.

پوردستان در ادامه افزود: زمانی که کارهای آن ها به نتیجه نرسید شخصی جاه طلب به نام صدام را برای سرنگونی انقلاب اسلامی علم کردند و جنگ را به ماتحمیل نمودند.

وی اظهارداشت: با شروع جنگ تحمیلی در مقابل ما ارتش تا به دندان مسلح بعث عراق بود که با رشادت های رزمندگان توانستیم ایستادگی کنیم و شهدا خالصانه و صادقانه از خاک میهن اسلامی دفاع کردند.

امیر پوردستان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری افزود: ما به آمریکا اعتماد نداریم و دشمنی آمریکا با ما ریشه ای می باشد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: ملت ایران فرزندان عاشورا هستند و به همین خاطر است مه تاکنون دشمنان اسلام نتوانسته اند هیچ عملی انجام دهند.

امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان با اشاره به این که داعش خود را به مرزهای ایران نزدیک کرده است خاطرنشان کرد: نزدیک شدن داعش به مرزهای ایران خطری است که کشور ما با آن روبرو شده است.

وی درپایان گفت: این موج خطر،پشتیبانی مردم ولایت مدار ایران را می طلبد تا بتوانیم با رهنمودهای مقام معظم رهبری همچون دیگر خطرات آن را پشت سر بگذاریم.