تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۲۰:۲۸:۵۱
کد مطلب : 93179
امام جمعه موقت اهواز:

داعش در صورت حمله به مرزهای ایران نابودی خود را رقم خواهد زد

حجت الاسلام حسن زاده امام جمعه موقت اهواز گفت: با توجه به توان رزمی و نظامی کشور و زیرساختهای موجود از این جهت گروه تروریستی داعش برای ایران تهدید محسوب نمی شود.

 به نقل از باوی نیوز؛ حجت الاسلام ابوالحسن حسن زاده امام جمعه موقت اهواز در گفتگو با خبرنگار باوی نیوز در خصوص تحرکات اخیر گروه تروریستی داعش در مرزهای ایران گفت: اینکه گروه تروریستی داعش بخواهد به مرزهای ایران بیاید و حمله کند با توجه به توان رزمی و نظامی و زیرساختهای محکمی که در کشور وجود دارد احساس نگرانی نداریم.

وی اظهار داشت: داعش در صورت حمله به مرزهای ایران نابودی خود را رقم خواهد زد و از این جهت تهدیدی برای ایران محسوب نمی شود.

گفتنی است حضرت آیت الله خامنه ای ۳۰ اردیبهشت ۹۴ در دانشگاه افسرى و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام فرمودند: «بنده خبرهایی دارم از اینکه دشمنان ما با همراهی برخی از مسئولان سفیه منطقه‌ی خلیج‌فارس – نه همه‌شان، بعضی – درصدد هستند که جنگهای نیابتی را به مرزهای ایران بکشانند. پاسداران انقلاب اسلامی و همه‌ی پاسداران حریم امنیّت ملّی در سازمانهای مختلف بیدارند، هوشیارند. این را بدانند که اگر شیطنتی صورت بگیرد، واکنش جمهوری اسلامی بسیار سخت خواهد بود».

انتهای پیام/