تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۵:۴۹
کد مطلب : 109246

داعش ۸ عراقی را در قفس غرق کرد+عکس

یک منبع محلی استان نینوای عراق از اعدام هشت شهروند عراقی در مرکز این استان به دست داعش؛ باز هم به شیوه غرق کردن در قفس خبر داد.

یک منبع محلی استان نینوای عراق از اعدام هشت شهروند عراقی در مرکز این استان به دست داعش؛ باز هم به شیوه غرق کردن در قفس خبر داد.

 

اعدام هشت غیر نظامی دراستان نینوا
به گزارش شبکه العالم، این منبع در گفت وگو با سومریه نیوز خاطرنشان کرد، عناصر داعش هشت غیر نظامی را به اتهام جاسوسی برای دولت عراق با قرار دادن در یک قفس آهنی، در استخر آبی در منطقه الفیصلیه فرو برده و غرق کردند.

گروه تروریستی داعش، پیش از این نیز برای اولین بار در بهار امسال اعدام قربانیان خود به شیوه قرار دادن در قفس و غرق کردن در آب را به اجرا گذاشته بود. هدف این گروه تروریستی از استفاده از شیوه های وحشتناک و فیلمبرداری و انتشار آن از جمله سوزاندن در آتش، غرق کردن در آب، نشاندن قربانیان در خودرو سواری و سپس انفجار خودرو با گلوله آرپی جی و انفجار و قطع سر و سایر اعضای بدن با گردن بندهای انفجاری، ایجاد وحشت در دل مخالفانش است.

این منبع محلی استان نینوای عراق گفت: عناصر داعش پس از صدور حکم این افراد در دادگاه به اصطلاح شرعی نینوا از عملیات اعدام فیلم برداری کردند.

گروه تروریستی داعش دست پرورده آمریکا و صهیونیسم و دارای دیدگاه وهابی تکفیری است و برخی کشورهای منطقه که در صدد اجرای دستور کارمنطقه ای و بین المللی برای تجزیه منطقه پس از تخریب آن هستند، برای این گروه تبلیغ می کنند.

این گروه تروریستی در ۱۰ ژوئن ۲۰۱۴ بر شهر موصل تسلط یافت، این شهر به دلیل تلاش گروه تروریستی داعش برای تحمیل دیدگاه افراطی خود بر همه ابعاد زندگی مردم، از بحران امنیتی و انسانی شدیدی رنج می برد و حملات هوایی به پایگاههای تروریست ها در این استان ادامه دارد که معمولا هر از گاهی به کشته و زخمی شدن شماری از این عناصر منجر می شود.

انتهای پیام/بخ