تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , مهر, ۱۳۹۳ | ۰۹:۵۱:۳۲
کد مطلب : 49496

دختر کردی که ۹ داعشی را به هلاکت رساند + فیلم و عکس

وی در مصاحبه با شبکه سی ان ان گفته بود اگر فرماندهان به من اجازه می دادند میان تجمع تروریست ها به حمله انتحاری اقدام می کردم.

روزنامه الدیار نوشت: از آنجا که داعش اسلحه پیشرفته خود را از ارتش آزاد سوریه به غنیمت برده و انبار سلاح در سوریه و عراق را از ارتش این دو کشور به تصرف درآورده است، با حملات بی امان خود  بعد از تصرف شرق کوبانی در حال تصرف غرب این  منطقه است.

 

 

این روزنامه لبنانی در ادامه نوشت: ائتلاف بین المللی تنها ادعای مبارزه با داعش را دارد چرا که جنگنده های ائتلاف مبارزه با داعش شبانه روز در حال پرواز در آسمان کوبانی هستند ولی واکنشی نسبت به اقدامات تروریست های داعش انجام نمی دهند.در این میان کردها زن و مرد در حال رویارویی با تروریست های داعش هستند. زنان دلیر کوبانی با انجام عملیات انتحاری و مواجهه با وحشی گری های داعش با تمام وجودشان از سرزمین خود حمایت می کنند.

 

 

یکی از دختران کردی با انجام اولین عملیات انتحاری توانست تعدادی از تروریست های داعش را به خاک و خون بکشد. یکی از دختران کرد توانست در دو هفته اخیر ۹ تروریست داعش را به هلاکت برساند. وی در مصاحبه با شبکه سی ان ان  گفته بود اگر فرماندهان به من اجازه می دادند میان تجمع تروربیست ها به حمله انتحاری اقدام می کردم.

 

 

 

 

 

 

 

  1. وحید می‌گه:

    کرد یعنی رعدو برق