تاریخ انتشار خبر: ۵ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۲۱:۰۳:۵۲
کد مطلب : 70117
در جلسه شورای شهر آبادان مطرح شد

درخواست بودجه ۲۰۰ میلیاردی شهردار آبادان از شورای شهر

شهردار آبادان لایحه بودجه سال ۹۴ را به شورای اسلامی این شهرستان تحویل داد.

 

به گزارش عصرآبادان، جلسه علنی شورای اسلامی شهر آبادان عصر امروز برگزار شد که طی آن، لوایح پیگیری شد و دستور کار در اختیار نمایندگان مردم آبادان در شورای اسلامی شهرستان قرار گرفت.

در این نشست موضوع جانمایی پارک بانوان آبادان چالش برانگیز شد و در آن از شهردار آبادان خواسته شد تا در خصوص مکان احداث این پارک توضیحی به حضار در جلسه ارائه دهد.

همچنین در این جلسه از سوی رئیس شورای شهر آبادان اعلام شد که تعداد زیادی از پروژه‌های شهرداری آبادان، پس از بازدید از شرایط پیشرفت، مشخص و برای بهره برداری در دهه مبارک فجر معرفی خواهند شد.

رئیس شورای شهر آبادان نیز در نشست با اشاره به آسفالت سازی معابر شهر آبادان آن را نهضتی مثبت برای پیشبرد عمران و آبادی در این شهرستان خواند و اظهار کرد: در کار بزرگی که در حال انجام است، متأسفانه شرکت آب و فاضلاب استان به وعده‌ها خود جامه عمل نپوشانده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، شهرداری آبادان در ادامه با حضور در این نشست، لایحه بودجه ۲۰۰ میلیاردی سال ۹۴ شهرداری آبادان را تقدیم شورای شهر این شهرستان کرد تا پس از بررسی در اختیار در جلسات آینده بهمن ماه نتیجه آن اعلام شود.

بودجه پیشنهادی شهردار آبادان برای این ارگان، ۱۰۰ درصد نسبت به سال گذشته ازایش یافته است.

منبع: فارس