تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۰۵:۰۲:۲۴
کد مطلب : 38892
یادداشتی برای آگاهی:

درخواست مضحک مدعیان آزادی بیان از فرماندار ویژه دولت تدبیر و امید: فعالیت عصر آبادان را متوقف کنید!

عصر آبادان: روز خبرنگار امسال در آبادان برای تشخیص هویت واقعی کسانی که دم از آزادی بیان می زنند، وقت مناسبی بود.

1_P1210963-2

به گزارش عصر آبادان: فرماندار ویژه آبادان چند روز پیش و به مناسبت روز خبرنگار ، از اصحاب رسانه و کسانی که در این شهر در حوزه خبر و اطلاع رسانی فعالیت می کنند برای تجلیل و قدردانی دعوت به عمل آورد.محفلی که جای پرمخاطب ترین رسانه مجازی شهرستان یعنی عصر آبادان در آن خالی بود که البته  چندان مورد مهمی برای مدیران این وب سایت محسوب نمی شود.با این حال از فرماندار و مسئولانی که در این روز به قشر زحمتکش و کم توقع خبرنگار توجه نمودند،تشکر می کنیم و امیدواریم حرمت و ساحت آنها بیش از پیش حفظ شود.

اما مطالبی در این جلسه بر علیه عصر آبادان طرح شد که نکات قابل تاملی در بر دارد.در این آیین که در محل اجتماعات فرمانداری آبادان برگزار شد ، شهبازی در سخنانی به اهمییت این حرفه پرداخت و از اهالی رسانه خواست با نقد و پیشنهاد، برای پیشرفت در کارها به دولتمردان کمک کنند. اگرچه در لحنی متفاوت، به برخی رسانه ها (اصلاً کسی نفهمید منظورشان عصر آبادان است) که از نظر وی پا را فراتر از حیطه خود گذاشته اند ، اشاراتی تذکرگونه داشت.

در این بین یکی از افراد حاضر در جلسه که گفته می شود سبقه ی چندانی هم در حوزه فعالیت های خبری  و رسانه ای ندارد  به جای پرداختن به مشکلات خبرنگاران و حمایت از زحمات این قشر بی دفاع! ، لب به انتقاد از همکاران خود در عصر آبادان گشود و سخنانی را در این باره مطرح کرد.

وی از فرماندار می خواهد که با مدیران وب سایت خبری عصر آبادان برخورد شود و نگذارند به فعالیتش ادامه دهد.درخواستی که در ظاهر با موافقت رفقای این به اصطلاح خبرنگار همراه می شود.موافقتی که به هیچ وجه بوی یک ائتلاف قبلی در این خصوص را به مشام سایرین نرساند!

با این حال او افاضات دیگری هم داشت و سعی کرد این وب سایت خبری را به یک نهاد وفرد خاص نسبت دهد و به نظر در این کار موفق شد زیرا که هیچ واکنشی از سوی فرماندار و سایر مسئولان حاضر در جلسه ، مبنی بر رد این دروغ بزرگ ، صورت نگرفت.

شهبازی تنها در پاسخ به وی گفت: در حال بررسی موضوع از طریق مقامات مرتبط هستیم تا عاملان و مدیران این وب سایت شناسایی شوند.

برای این رفتار کاملاً آماتور از سوی خبرنگار(بخوانید خبرچین(۱) ) مذکور ، که به نوعی از ناتوانی در برابر اراده ی فرزندان مومن به نظام وانقلاب ، منشأ می شود ، چند نکته را در ادامه آورده ایم:

– بسیار خنده دار است کسانی که ادعای آزادی بیان و اندیشه دارند و برای بازشدن تونل فیس بوک و وی چت و بهره بردن!  جوانان از هزاران وب سایت ورسانه با محتوای فسق و فجور یا دروغ و تهمت بر علیه نظام اسلامی ، سنگ حقوق اجتماعی انسان ها را به سینه می زنند و برای زنده ماندن مخالفان شان، شعار(فقط شعار) می دهند ، در برابر انتقادهای یک وب سایت تازه وارد با رویکرد بررسی مشکلات شهرستان،طاقت از کف می برند و ادعاهای شان رنگ می بازند و در موضع ضعف ، خواستار لغو فعالیت آن می شوند.

-سوال ما ازا ین افراد این است : در کدام یک از مطالب عصر آبادان احساس اقدام علیه امنیت ملی،توهین و افترا به مقامات نظام جمهوری اسلامی ایران،تشویش اذهان عمومی و زیرپاگذاشتن ارزش های اصیل نظام،به شما دست می دهد؟ واقعا کدام مطلب؟ آیا انتقاد و یا افشاگری بر علیه یک مدیر بومی ، آن هم با شگردی خاص و با ادبیات رسانه ای مورد پسند مردم ، شمای خبرنگار را آزار می دهد؟  خبرنگار عاشق صراحت لهجه،حذف سانسور ،مطالبه گری با زبان نقد و توسعه ی فرهنگ پرسشگری در سطح جامعه است.اگر راست می گویید و خبرنگارید جرا ورود جسورانه و عاملانه و نه رویاگونه ی عصر آبادان به این عرصه را به فال نیک نگرفته و برعکس برای حذف آن ، سخن می رانید؟

-مدیران این وب سایت برای آنهایی که لازم است، قابل شناسایی هستند و لذا چندان علاقه ای برای تظاهر به مردم و فخر فروشی به آنها در کسوت خبرنگاری ندارند.شناسنامه این وب سایت ، مطالبی است که در آن منتشر می شود.مطالبی که در تک تک آنها ، روح مطالبه گری مردم مومن و متدین و شهیدداده ی این سرزمین در آن موج می زند. روحی که هرگز در وجود مردم این خطه نخواهد مرد. با این حال اگر این موضوع آنقدر برای تان اهمییت دارد که بدانید چه کسانی پشت پرده ای این وب سایت هستند، توصیه می کنیم برای پی بردن به آن ، آخرت خود را دچار خسارت نکنید و با دروغ و تهمت ، این وب سایت را به سایر اشخاص حقیقی و حقوقی نسبت ندهید. آن کسی که شما در جلسه تجلیل از خبرنگاران وبصورت هنجارشکنانه، عصر آبادان را به وی نسبت دادید آنقدر در میان این مردم مومن و انقلابی مورد احترام است که اگر برای جلوگیری از منکری در این شهر ، فرمانی صادر کند با چشمانی بسته و بنا به تکلیفی که داریم جان مان را فدای اراده ی بر حقش می کنیم .بدون تردید اگر چنین بوده باشد که شما گفتید، باکی نداریم که خود را منتسب به ایشان بدانیم و اتفاقاً این مهم، افتخار ما محسوب می شود وچه کسی است که از افتخار فرار کند؟ اما صریحاً نه به امثال  شما که مصداق “فی قلوبهم مرض” هستید بلکه به کسانی که ممکن است سم پراکنی تان طی این چندماه آنان را آلوده کرده باشد،اعلام می کنیم :  در حوزه  مدیریت و نگارش ریز تا درشت مطالب و تایید محتوا در این وب سایت ،هیچ اثری از فرد دیگری به جز مدیرمسئول وب سایت عصر آبادان وجود ندارد و ارائه ی این سخنان سخیف ، تنها و تنها به اثبات بی اساس بودن بنیان فکری خود و جریان تان که بر پایه ی دروغ و افترا و تهمت استوار است ، کمک می کند.

-همانطور که اشاره شد ، شهبازی در پاسخ گفته بود از طریق مقامات مرتبط در حال بررسی هستیم و لذا بعید است فرماندار ویژه ، از ماجرای پرونده ی شکایات از عصر آبادان در دادسرای آبادان بی خبر بوده باشد و حتمن می داند صاحب این وب سایت چه کسی است. چه خوب بود فرماندار محترم در این باره با قطعیت ، ادعای دروغ  این خبرچین  را رد می کرد تا شایعات همانجا در نطفه خفه می شد. به نظر می رسد عدم صراحت در پاسخگویی فرماندار به جمع حاضر در جلسه ، به تصدیق تهمت های ناروای آن خبرچین به یک نهاد ارزشی و انقلابی ، کمک زیادی کرد.

-ای کاش عصر آبادان به جلسه دعوت می شد تا شکوایه و یا انتقاد از این رسانه در حضور مدیران آن مطرح می شد.آن وقت بدون تردید شما در برابر سخنان نسنجیده و احساسی تان ، شرمنده می شدید و جماعت حاضر ، به بی اساس بودن شخصیت وجودی تان و هرزه گی مطالبی که از دهانتان بیرون می جهند ، پی می بردند.

-اگر خود را خبرنگار می دانید این را بدانید با دیگرانی که در این حوزه فعالیت می کنند فارغ از نگاه های سیاسی و حزبی ، یک رابطه دارید و آن هم ، هم صنف بودن است. بسیار قبیح است در جلسه ای که برای بیان مشکلات این صنف و فعالان آن تشکیل می شود ، در مقابل افراد دیگری که در این صنف نیستند ، حذف همکار خود را درخواست کنید. این نوعی رفتار ناجوانمردانه برای حذف رقیب از سر راه است.

-به همه مسئولان شهرستان و سایر همکاران خبرنگار عرض می کنیم که مشکل امروز آبادان ، عصر نیست.این رسانه ، شبیه همه رسانه های موجود در فضای خبری است و اتفاقاً در جهت گیری های کلان ملی ، همواره اصول انقلابی و ارزشی خود را دنبال کرده است. البته با این تفاوت عمیق که مانند برخی ، بوقلمون صفت و نان به نرخ روز خور نیست که با سرکار آمدن یک جریان ، بر پیشانی اش پینه ببندد و با آمدن گروهی دیگر ،مدافع ساپورت پوشی دختران شود.این سیاست صادقانه ، که کمتر در حال و هوای گرگ ومیشی این روزهای ما نمونه اش یافت می شود، اگر چه برای شما خوشایند نیست اما مورد استقبال خاص مردم و حتی بسیاری از مخالفان قرار گرفته و همین بر اثربخشی این رسانه افزوده است.لذا پیشنهاد می کنیم به جای هراس از این فضای خبری و لعن و نفرین و حذف کردن آن ، به انجام رسالت مهم آگاهی و دانایی در آبادان یاری رسانید تا به بهانه ی توسعه ، جیب هایی به ناحق پُر و خونی از شریان این ملت ستمدیده و شهید داده برای تزریق  به رگه های غول های اقتصادی و تجاری ، مکیده نشود. این برای همه ما بهتر است.

– مدیران این وب سایت معتقدند ، قانون ، فصل الخطاب است و عصر آبادان و یا هر رسانه دیگری اگر از حدود خود تجاوز کند و نکات قانونی را رعایت نکند باید در محکمه پاسخگو باشد واین یک موضوع طبیعی و اجتناب ناپذیر است.اگر قلمی ، نکته ای ، سخنی از درگاه این وب سایت خبری ، حدود شخص یا سازمانی را مورد تعرض قرار داده باشد ، این حق برای اشخاص وسازمان ها محفوظ است که به دلیل این تعرض ، به دامن قانون پناه ببرند.نکته اینجاست که با وجود این ، درخواست هایی برای اعمال فشارهای بیرونی بر یک رسانه ،آن هم از سوی کسانی که مدعی آزادی بیان و خواستار حذف سانسور هستند، جز اینکه یک اقدام مضحک و آبرو بر است، چه توجیهی دارد. آیا در این مواقع نمی توان نتیجه گرفت که حقیقت ادعای شما به جای آزادی خواهی ،نوعی خودخواهی است؟

-آخر اینکه در یک ماه گذشته ، به دلیل شکایات آقایان میرموسوی مدیرروابط عمومی سازمان منطقه آزاد اروند و حمید طالبی از کارکنان صدا وسیمای آبادان ، پرونده مدیرمسئول وب سایت خبری عصر در شعبه پنجم دادیاری دادسرای آبادان در حال رسیدگی است و جلسات متعددی با قاضی محترم پرونده و مراجع انتظامی مرتبط صورت گرفته است.این مهم حتی با قرار بازداشت مدیرمسئول این وب سایت نیز همراه بوده ولیکن  تاکنون هیچ گلایه ای از اقدام قانونی اما سرسختانه صورت گرفته با یک خبرنگار آزاد ، منتشر نکرده ایم. چرا که به آنچه نوشته ایم و می گوییم معتقدیم و حاضریم هزینه های این اعتقاد را هر چه باشد ، بپردازیم. این بند را نه از جهت غوغاسالاری و تقابل با سیستم قضایی بلکه به دو دلیل آوردیم که اولاً : آنهایی که علاقمند به شناختن هویت مدیرمسئول این پایگاه خبری هستند می توانند به آدرسی که اشاره شد مراجعه کنند و این آرزو را بر دل نگذارند. دوم اینکه : اتخاذ موضع سرسختانه در قبال این وب سایت خبری ، نتیجه اش ، رکود روحیه ی انقلابی و از بین رفتن علاقمندی به نظام و ارزش ها ، بریده شدن زبان صریح و گویا و کور شدن چشم های تیزبین عوامل این رسانه نخواهد شد. در نهایت اینکه درخواست برای اعمال فشارهای بیرونی بر مدیران عصر آبادان روشی احمقانه و بی اثر است و تنها نتیجه اش ، برملاشدن ماهیت پوشالی کسانی که مدعی آزادی بیان و اندیشه – وشعار “زنده باد مخالف من” ، هستند، خواهد بود.

توضیح:

(۱) خبرچین به کسی می گویند که خبر را می چیند.

 1. احمد می‌گه:

  اگه انتقادی کرده باشه و قصدش اصلاح بوده در اینصورت عصر آبادان باید با داشتن روحیه انتقاد پذیری موضوع را قبول کنه ولی اگه بقصد تخریب یک رسانه و خودشیرینی این موضوع را با فرماندار مطرح کرده باشه باید نه برای ایشان بلکه برای کسانی که ایشان را بعنوان خبرنگار قبول دارند اظهار تاسف کنم
  تشخیص انتقاد با تخریب کار زیاد سختی نیست

 2. ایدا می‌گه:

  به نظر من کار آقای ….. درست بود خیلی موشکافانه نظرشان را بیان کردند البته با دلیل و منطق حرف زدند که جای تقدیر داره مگه ما آزادی بیان نداریم پس چرا اینجوری …..

 3. ........ می‌گه:

  خبرنگار باسابقه :جوابت: وای خدای من از این همه فداکاری غواص فداکار

 4. گاف خبری عصر آبادان می‌گه:

  در یک قسمت از مطلب فوق گاف خیلی بزرگی وجود دارد که ناشی از عدم تسلط نویسنده این خبر و کم دانش بودن وی است. در پاراگراف زیر کلمه حتماً به صورت «حتمن» نوشته شده است! فردی که هنوز املای صحیح این کلمه ساده را نمیداند، چطور به خود اجازه می دهد خبرنگاری را که بیش از ۱۵ سال تجربه دارد به این صورت تخریب کند؟!

  متن عصر آبادان:
  «همانطور که اشاره شد، شهبازی در پاسخ گفته بود از طریق مقامات مرتبط در حال بررسی هستیم و لذا بعید است فرماندار ویژه ، از ماجرای پرونده ی شکایات از عصر آبادان در دادسرای آبادان بی خبر بوده باشد و حتمن می داند صاحب این وب سایت چه کسی است.»

 5. رضا می‌گه:

  باسلام‌واقعاباعث‌تأسف‌است‌رسانه‌ای‌که‌دم‌ازدین‌داری‌وارزشهای‌انقلاب‌میزنداینچنین‌‌یک‌جوان‌مومن‌وحزب‌اللهی‌رابه‌چالش‌بکشدواقعااین‌رسم‌مردانگی‌نیست‌که‌دررسانه‌خوداهداف‌شخصیتان‌رادنبال‌کنید… خیلی‌راحت‌میتوانستندبجای‌اینکه‌درفرمانداری‌آبادا‌ازشماگلایه‌کننددررسانهشان‌که‌بردملی‌وکشوری‌داردشمارابه‌چالش‌بکشندوازشماکه‌ادعای‌متدین‌بودن‌رامیکنیدمبخواهم‌هرچه‌سریعترازحاج‌… آقا ، طلب‌ بخشش‌کنیدچون‌دل‌این‌بچه‌بسیجی‌مومن‌رابامطالبتان‌بدردآورده‌اید

 6. خبرنگار با سابقه می‌گه:

  من خبرنگار هستم و لازم میدانم خاطره ای را از آقای علی رنجکش تعریف کنم و قضاوت را بر عهده مخاطبان بگذارم.
  یک روز با علی رنجکش برای تهیه خبر رفته بودیم به یکی از روستاهای اطراف آبادان که در همان زمان بارندگی شدیدی رخ داد و یک کودک داشت از کنار رودخانه عبور میکرد که پایش در گل و لای گیر کرد و سر خورد در آب افتاد و آب داشت او را میبرد. شوکه شدم نمیدانستم چه کار کنم هواهم شدیدا سرد بود گفت علی چه کار کنیم؟ گفت توکل به خدا میکنیم و در چند ثانیه لباسهایش را درآورد و به آب پرید هوا آنقدر سرد بود که بدنم کاملا سست و بی حس شده بود و وقتی دیدم به این صورت به آب پرید و از جان گذشتگی کرد گفتم خیلی پیش خدا عزیز است. کم کم مردم آن منطقه جمع شدند وقتی علی آن بچه را نجات داد مادر بچه برای سلامتی علی کلی دعا کرد و مردم آن روستا از وی بسیار تشکر کردند و یکی از روستاییان عزیز ما را با موتور خود به شهر رساند.وقتی به شهر رسیدم گفتم علی الان می روی خانه و خبر نجات کودکی را در کنار دیگر خبرهایی که تهیه کردیم، میفرستی؟ … واقعا خوش به حالت حالا از همه جا تو را تشویق میکنند و به تو پاداش می دهند. … برگشت با نگاهی ناراحت به من گفت دیگر این حرف را نزن و این موضوع را به کسی نگو.آنجا بود که به خود گفتم در یافتن دوست خوبم اشتباه نکردم. الان از آن ماجرا ۱۰ سال می گذرد و امیدوارم که او از دست من بابت فاش شدن این موضوع ناراحت نشده باشد زیرا با این خبر عجیب عصر آبادان که کذب است، لازم دانستم این خاطره را بیان کنم تا اوج انسانیت، شرافت، عظمت، مردانگی، ایمان، احساس مسئولیت، محبوبیت و مخلص بودن وی را اعلام کنم.

 7. جانباز می‌گه:

  من یکی از جانبازان آبادان هستم که بیش از ۱۰ سال است که خانه گیر شدم و با اندک مستمری زندگی خود را می گذرانم و با توجه به اینکه در مراسمهای بزرگداشت شهدا همیشه حضور داشتم و خبرنگاران با من آشنا بودن ولی حتی با اینکه آنها را التماس میکردم کسی حاضر نبود مشکلات مرا رسانه ای کند ولی یک روز با صدای زنگ خوردن موبایلم از خواب بیدار شدم و در عین ناباوری صدای خبرنگاری را شنیدم که میگفت میخواهم با شما مصاحبه کنم.اشک در چشمهایم جمع شد و پیش خود فکر کردم حتما از بین آن خبرنگارهایی که التماش کردم ۱ نفر دلش به رحم آمده است ولی وقتی او به خانه من مراجعه کرد متوجه شدم که بین خبرنگارهایی که آنها را التماس کردم نبوده و کاملا با بقیه خبرنگاران آبادان فرق می کند و یک بچه مذهبی و ولایی به تمام معناست.اما سایت عصر آبادان در اقدامی ناباورانه آمد آن خبرنگار را تخریب کرد همان خبرنگاری که نشان داد مطالبه گر مردم است.از عصر آبادان میخواهم تا از این موضوع ابراز پشیمانی کند…. قابل تخریب نیست و نخواهد بود

 8. الهام می‌گه:

  امام صادق می فرمایندملعون است ملعون است ملعون است کسی ک قضاوت اشتباه میکند.شما چطور ب خودتون اجازه میدید ک راجبه آقای … اینطوری قضاوت کنیدواقعا جای تاسف داره ایشون خودشون از بچه های حزب الهی شهرستان آبادان هستن و خودشون اصولگرا هستن و تاجاییکه من خبردارم کل شهر آبادان ایشون رو قبول دارن شما بااین کارتون دل دشمنان رو شاد کردین. و باعث خوشحالی دوستان اصلاح طلبه ک دو اصولگرا اینجوری رودر روی هم وایسادن

 9. پریناز می‌گه:

  … دوست داریم دوستت داریم دوستت داریم. … تو ماهی عزیزززززززززززم

 10. جاسم می‌گه:

  با سلام و صلوات وخسته نباشید به دوستانمان در عصر ابادان.
  بنده یکی از طرفداران سایت عصر ابادان هستم ولی متاسفانه چندی قبل مطالبی را در در مورد یکی از خبرنگاران این شهر خواندم که بسیار ناراحت شدم.متاسفانه این سایت که دم از اسلام میزندخودش ان را رعایت ننموده و به یکی از جوانان مومن و حزب اللهی توهینهای نموده.در این شهر کمتر کسی است که ازرشادتهای اقای خبرنگار و خانواده اش بی اطلاع باشد و شما بدون در نظر گرفتن و ترس از خدا چهره ی این جوان مومن را خدشه دار کردید امیدارم که مسئول این سایت هر چه زودتر ازاقای خبرنگار و پدر بزرگوار ایشان که از اولین ماموران شهربانی بود که به ندایی امام لبیک گفت و به صف انقلابیان پیوست و پس از انقلاب برای حفظ امنیت به سر خدمتش بازگشت و کارت شناسایی شهربانی جمهوری را از دستان حضرت امام دریافت نمودندو ایشان یکی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس نیزمیباشند و مورد حمله شیمایی قرار گرفت و در این دوران یک دست خود را تقدیم به کشور عزیزمان نموده اند.و اینکه شخصی ادعا نموده اند که پدر ایشان جانباز نیست و جز خانواده شهدا نیست باعث تعجب است زیرا کسی نیست که در گیلان شهدای خانواده ایشان را نشناسد.امیدوارم که این سایت هر چه زودتر از این خانواده محترم معذرت خواهی و دلجویی کند و با روحیه ی که از ایشان سراغ دارم دوستان عصر ابادان را خواهد بخشید.با تشکر.

 11. نازنین می‌گه:

  آقا … ما تورو خیلی دوست داریم و تنهات نخواهیم گذاشت. مطلبی که تو گفتی درست بوده و من شیفته همین رفتارتم. مطمئن باش تو پیش من فراموش شده نیستی

 12. ایدا می‌گه:

  سلام به نظر من آقای ….. حرفی نزد که ما بخواهیم در مقابلش به این صورت جبهه بگریم واقعیت را گفت و عصر آبادان هم باید انتقاد پذیر هم باشد امیدوارم دیگه شاهدچنین برخوردایی نباشیم

 13. کما می‌گه:

  نام … در سایت بنیاد شهید ثبت شده پس آقای میثم حرف بی ربط نزن. … تنها نیست. مردم ولایتمدار آبادان همواره او را همراهی میکنند. به حرمت خون شهدای آبادان تا پای جان از تو دفاع خواهیم کرد و نخواهیم گذاشت زحمتهای تو پایمال شود.

 14. مجید می‌گه:

  حالمون به هم زدین با این کامنتاتون مگر یارو مفسده اقتصادیه یا فتنه گر که به اختصار اسمشو مینویسید خو بگید اسمش چیه ماهم بشناسیمش

 15. جاسم می‌گه:

  اقای …(میثم) کاملا در خصوص حرفای که زدید کاملا
  کذب وبی پایه اساس است لطفا تحقیق کن برادر

 16. ناشناس می‌گه:

  سلام اخوی این حرفای زشت بی ربط چی که زدی شما صدتا حرف بزنی ما ادم خودمون میشناسیم که کارش درست بهتر است برای فهمیدن واقعی بودن حرف حمید یک سر به سایت بنیاد جانبازان وبنیاد شهید بزنید

 17. حسن می‌گه:

  البته کار خبرنگار مذکور درست نبوده، اما کار شما هم درست نیست که به این ایشون تهمت می زنید. ایشون نه آدم سیاسی هستش نه دشمنی با کسی داره، یه خبرنگاره که کارش را انجام میده و خودش هم چندین بار به خاطر اخبار حوداثی که منتشر کرده مورد خشم برخی مسوولین قرار گرفته برای همین دراومده این حرفا را گفته… صلوات بفرستید بابا

 18. میثم می‌گه:

  باسلام
  تا آنجایی که ما در این صنف از آقای ..م..ر.. سراغ داریم ایشان برادر شهید نیستند ظاهرا عموی ایشان شهید است وپدرشان هم بازنشسته نیروی انتظامی هستند وآن هم نه جانباز۷۰درصد آقایان راستگویی از ارکان دین است آن هم از یک خبرنگااار

 19. علیرضا می‌گه:

  سلام
  سلام بر عصر
  سلام بر عصر ظهور
  سلام بر عصر ظهور آقایمان
  سلام بر عصر ظهور آقایمان مهدی
  سلام بر عصر ظهور آقایمان مهدی موعود
  سلام بر عصر ظهور آقایمان مهدی موعود عجل الله تعالی
  و
  و او می آید و نپرسیده می داند که این قلم ها و قلب ها برای که بوده است
  پس وای بحال کسانی که به برادر شهید بودن و فرزند جانباز بودن خود نگاه می کنند نه به حق
  حق
  حق با عصر است !
  نه عصرآبادان و یا هیچ عصر دیگری ،
  بلکه عصر ظهور
  پس قبل از نوشتن به عصر ظهور فکر کنید-زنده باد قلمی که برای عصر ظهور بنویسد و
  نابود باد قلمی که دانسته بر علیه عصر ظهور آقایمان مهدی هرزنویسی میکند

 20. مهرداد می‌گه:

  آبادان پر از خبرنگارنما است. خبرنگارنماهاشم کاملا مشخصه و هرکدوم رفتند واسه خودشون نشریه زدند که فقط واسه روز خبرنگار برند ادارت فقط همین و بس.همینقدر که عصر آبادان دنبال جوایز و اعلام قدرت کاذب مثل بقیه خبرنگارنماها مثل آقای کـ…، یـ..، ا…، جـ… ، ر.. و خیلی های دیگه نیست ارزشش زیادی ولی اینکه بیات یه بچه انقلابی به بدترین شکل ممکن تخریب بکنه اصلا قابل قبول نیست و شدیدا بچه های موئمن آبادان مخالف هستند.می دونید شما رو کی دست گذاشتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عـ… ر… کسی که کل آبادان قبولش داره.کسی که منافع خیلی از رانتخواران را با انتشار اخبار حوادث خودش ازشون گرفت. کسی که نزاشته خواب به چشم دشمنای آبادان بیات. کسی که خار مستقیم میفرسته تو خبرنگارهای رادیکال آبادان. کسی که از میلیونها تومان رشوه گذشت تا رسالت خبرنگاریش حفظ بکنه. عصر آبادااااااان داری به کجااااااااااااااااااااااا کشیده میشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا دل خبرنگارنماها و خبرنگارهای رادیکال آبادان با این خبرت شاااااااااااااااااااد کردی. عصر آبادان اینکار را ادامه نده!!!!

 21. سید جبار معرفی می‌گه:

  اون کسی که تو جلسه فرمانداری نظر خودش بیان کرد جزء بچه حزب اللهی های آبادانه و همیشه تلاشش برای دفاع از دین و ائمه کرده. اینقدر مرد بود که از پشت خنجر نزنه و اومد مردونه حرفش زد چون برادرش مثل یه مرد رفت جبهه. خودش از هوادارای امام جمعست و علاقه خاصی به امام جمعه داره الانم که خبرنگار شوک ضمیمه روزنامه ایرانه و واسش کاری نداشت که بره همونجا یه خبر علیه عصر آبادان که تو سطح کشور بازتاب داشت بزنه ولی اینکارو نکرد اومد تو جلسه ای که همه صمیمی بودن حرف خودش زد. اگر تو این جلسات صمیمی حرف خودش نزنه پس کجا بره بزنه؟ عصر آبادان حاضر نیست سردبیرش معرفی کنه پس چطور شاکیه که چرا تو جلسه فرمانداری دعوتش نکردن. عصر آبادان فقط چندتا ایمیل داره. نه آدرس دفتر نه نامی و نه نشونی و اگر اظهارات آقای ر… در جلسه درست نبوده پس چرا نمیاین راست حسینی خودتون معرفی کنید بگین کی هستین؟ وقتی هیچ نام و نشانی وجود نداشته باشه خب طبیعیه چنین مباحثی پیش بیات. ما اینقدر آقای ر… دوست داریم که حاضریم پشت سرش نماز بخونیم. کل خانوادش دین خودشون به انقلاب و کشور ادا کردند و الان خودش احساس تکلیف کرده و اومده این مباحث مطرح کرده. دیده برخی خبرنگارنماها دارند به امام جمعه عزیز تهمت می زنند واسه همین طاقت نیاورده و به فرماندار گفته این موضوع بررسی کنید تا این مباحث تموم بشه. بعد کرده از سر دلسوزی به امام جمعه اومده اینطور گفته؟ مدیر عصر آبادان که به امام جمعه آبادان افتخار میکنی آقای ر… هم به امام جمعه افتخار میکنه که میات نظرش اینقدر صریح اعلام میکنه. شما با این خبری که منتشر کردین دل خبرنگارنماهای آبادان را شاد کردین و خود را بازیچه آنها کردید. عصر آبادان را دوست دارم و خواهم داشت و انتظاری که از این مجموعه انقلابی است اینکه از آقای ر… معذرت خواهی کند. فکر می کنم روحیه جوانمردی و انقلابی در مدیریت عصر آبادان به وضوح دیده می شود لذا انتظار می رود به محض خواندن این کامنت و دفاع از ارزش های امام و انقلاب و به کوری چشم افرادی که از اتفاق پیش آمده و این خبر بسیار خوشحال شدند ، عصر آبادان معذرت خواهی کند.
  و من الله التوفیق

 22. حمید می‌گه:

  اگر شما مدعی آزادی هستید این کامنت را بگذارید.واقعا واستون متاسفم که تحمل نقد رو ندارید وبا بدترین انشا وعدم رعایت هیچگونه اصول روزنامه نگاری ونگارشی این متن را که داخلش
  پر از حرفهای نسنجیده هست را نوشته اید.صاحب سخن اون جلسه مـ.. ر… … وخبرنگار … می باشند.امروز ودیروز هم نیست که وارد رسانه شده اند.برادر شهید و فرزند جانباز هفتاد درصد هستند.بروید توبه کنید به خاطر بی احترامی به ایشان.ایشان در آن جلسه نظرش راگفت.بدون اینکه به کسی بی احترامی کند.از شما شکایت شده درست,درست,بروید از خود دفاع کنید,شما اگر خیلی رسانه ای هستید به خاطر انتخابات رویه خود را تغییر نمی دادید.یه روز شهردار را می کوبید,یه روز از اودفاع میکنید,واقعا که,,,میدانم که این کامنت را نمی گذاریرد,چون شما با دموکراسی هم مشکل دارید,

 23. رضا می‌گه:

  یه دفعه بگو من مخالف دولت آقای روحانی هستم خودتو راحت کن. بابا همش انتقاد کافیه دیگه چرا تو دولت آقای احمدی نژاد خبری از شما نبود چرا اینهمه جنایت تو اون دوران اتفاق افتاد شماها دلتون واسه این شهر نسوخت. میلیاردها دلار پول بیت المال رو به آتش کشیدند شما ها اون موقع کجا بودید!!!!!!!!!!!!!!!
  هنوز که هنوزه دارن جنایت دولت قبلی رو، رو می کنند تا کی میخواین تخریب کنین!!!!! آقای زن- آقای خاو – آقای مشا- هنوزم بگم؟؟ به قول آقای احمدی نژآد بگم بگم

 24. تحریبچی می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید به شما دوستان،
  کار دوستان خبرنگار درسته ناراحت نشید، چرا که هر کس در راه دین حق قدم برداشت مأموریت استقامت پیدا کرد/فَاسْتَقِمْ کَما أُمِرْتَ (پس استقامت کن همچنان که دستور یافته ای )خود شما بزرگواران مستحضر هستید که چه جریانی هستند و چرا اینگونه کردند … ولی بدانید خدا با شماست همینطور دعای حقیر و مؤمنین.
  بنده مدت کوتاهی است که به سایت شما توجه دارم درست است مطالب سریع نمیزنید ولی چیزهایی میزنید که دقیقاً “خار چشم شیطان” است و همین برای بنده جای حیرت بود که نسبت به خبرگزاری های این شهر ناامید بودم اما حالا میدانیم که در میان شما سیف الحق بدستان هم حضور دارند که جای فرح و خرسندی بسیار است .
  پشتیبان و دعای گویتان هستیم که در جنگ نرم همچون دفاع مقدس”فتح المبین”در انتظار جبهه حق است و بس، این وعده الهی است. وسلام

 25. سعید می‌گه:

  به نظر من وجود عصر آبادان خطرش واسه شهر من از وجود ماهواره بیشتره.
  چون اون دیگه اسمش ماهوارست همه چیشم آزاده ما هم شکی در آزاد بودن پخشش نداریم چون بالاخره اسمش ماهوارست!! ولی عصر آبادان چی!! ادعای مسلمون بودنش میشه ولی پشت سر برادر مسلمان خودش غیبت میکنه !!! بهشون تهمت میزنه!!! یه طرفه قضاوت میکنه!!! همه رو تخریب میکنه!! برو از خدا بترس برادر من

 26. حمیدرضا می‌گه:

  همیشه همینطور بوده خیلی ها دوست ندارند صدایی جز صدای خودشان را بشنوند. چون توان پاسخگویی را ندارند. برخی از همین آقایان سواد بیشتری دارند و شده اند مدیر و برخی دیگر هم……..

 27. خبرنگار می‌گه:

  خیلی خودتان را تحویل گرفته اید
  شما عددی نیستید که برایتان مهم باشد یا نه
  این آخرین بار است وقتم را در این سایت مسخره تلف می کنم

 28. ف.صدیقی می‌گه:

  خیلی جلوه بد و زشتیه که صنفی همکار خودش رو بکش زیر و رقابت نا سالم رو انتخاب کنه
  بنظر من عصر آبادان مطلبی مبنی بر زد بودن با ارزشها و انقلاب در خروجی سایت نگذاشته
  ولی عیب هم کم نداره.بنده هم بعنوان مخاطب از این خبرگزاری انتقادهای زیادی دارم
  ولی در آبادان وب سایتی به این صراحت مطالب رو به مخاطبانش نمی رسونه (البته بدور از دروغ پردازی)
  حال که در جلسه فرمانداری دعوت نشدند جا داره ما مخاطبان خسته نباشید بگیم به مدیران عصر
  خسته نباشید

 29. دینگومارو می‌گه:

  اخوی اون فردی که نام بردید خبرنگارنمایی معلوم الحال است که دوستان خبرنگار شرم شان می آید او را هم صنف خود بدانند و بنامند! این فضای مطبوعات شهر ما هم مدل هموم دوم خرداد است که سفره ای پهن شد و همه یهو شدن اصلاح طلب! حتی کسی که اندک فهمی از مکاتب سیاسی و حزبی نداشت مدعی سینه چاک اصلاحات شد مثل دوستانی که این روزها خود را خط مقدم جبهه ی تدبیر و امید در سایت …می دانند! بهرحال سفره ای پهن شده و هر کسی این روزا شده خبرنگار! فقط هنوز نمی دونم چرا این لیست خبرنگاران آبادان چرا فقط روز خبرنگار اینقدر بلند بالا می شود و فکر می کنم اگه همه ی این دوستان خبرنگارند پس چرا مشکلات آبادان هنوز باقیست؟! البته در اینکه برخی جیره خوار و دلال هستند شکی نیست اما ای کاش اداره ارشاد برای یک بار هم که شده بود به وظیفه اش عمل می کرد و مردونه می ایستاد پای اون بنده های خدایی که به تعبیری افسران واقعی جنگ نرم هستند…

 30. شعبون برادر رمضون می‌گه:

  درزمان انتصاب اقای …جراید همسو با خط فکری ایشان تیتر زدند که ایشان کتابی در زمینه عملیات روانی دارد و کلی فخر فروشی کردند . حالا داریم کم کم متوجه میشویم که ایشان ظاهرا تجارب خود در زمینه عملیات روانی را قرار است بر روی کسانی پیاده نماید که خود را مطیع قانون دانسته و تنها جرمشان این است که اعتقادی به خودفروشی سیاسی ندارند و همیشه پای اعتقادات خود می ایستند . عصر ابادان زنده بمان و از هیچ جیز نهراس . خداوند یاورتان باد.

 31. مروان می‌گه:

  آقا من خودم از مطالب سایت شما خوشم نمیاد ولی واقعا اگرهمیچین درخواستی کردن واقعا…………..که همه پیش بسوی آزادی