تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , خرداد, ۱۳۹۵ | ۰۴:۲۷:۰۰
کد مطلب : 112614
درخواست ۱۰ عضو شورا برای طرح سوال از شهردار آبادان؛

آبا برکناری شیرازی کلید خورد؟

در پایان جلسه علنی دیروز شورای اسلامی شهر آبادان، ۱۰ نفر از اعضای شورا درخواست کتبی خود را برای طرح سوال از شهردار به رئیس شورا ارائه دادند.

IMG14335241
به گزارش عصر آبادان ،مکوندی نایب رئیس شورای اسلامی شهر با اعلام این خبر گفت: این اعضا سوالاتی را از شهردار دارند که برابر قانون آن را در قالب طرح سوال از شهردار به رئیس شورا ارائه کردند.

وی افزود: این سوالات به حوزه خدمات شهری و سایر موارد مرتبط با شهرداری از شیرازی پرسش خواهد شد.

غلامحسین مکوندی با اشاره به اهداف طرح ۶ سوال اعضای شورای شهر تصریح کرد : بلاتکلیفی پروژه های سطح شهر که از سال ۹۴ تاکنون باقی مانده اند، وضعیت نامطلوب و بی کیفیت پارکهای سطح شهر که هزینه های هنگفتی را نیز برای احداثشان صرف شده اما برای حفظ و نگهداری آنها اقدام شایسته ای انجام نشده، وضعیت بهداشت عمومی سطح شهر اعم از عدم جمع آوری زباله ها و لایروبی جویهای آب سطحی، تغییر و تحولات و جا به جایی های بی موردی در سطح مدیران شهرداری، عدم حضور وی در محل کار و غیره ازجمله سوالات مطرح شده ۱۰ عضو امضا کننده درخواست طرح سوال از شهردار به شمار می رود.

وی اضافه کرد: پس ازتنظیم این نامه و امضای آن توسط رئیس شورای اسلامی شهر آن را برای شهردار ارسال می کنیم.

مکوندی تصریح کرد: برابر قانون شهردار وظیفه دارد ظرف مدت ۱۰ روز پاسخ خود به سوالات مطرح شده را به طور مکتوب به شورا ارائه دهد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر در پایان یادآور شد: در وضعیت فعلی فراکسیونی تشکیل شده که به فکر رسیدگی به مشکلات مردم در بحث مسائل مرتبط با شهرداریست و  شیرازی بایستی برابر با قانون ۷۳ شوراهای اسلامی نسبت به پاسخگویی به سوالات اقدام کند.