تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۹:۱۶:۲۲
کد مطلب : 58832

دردسرهای جیمز به خاطر یک عکس یادگاری

گرفتن عکس یادگاری با خانواده سلطنتی انگلیس برای فوق ستاره تیم بسکتبال کلیولند کاوالیرز دردسرساز شد.

 لبران جیمز، فوق ستاره تیم بسکتبال کلیولند کاوالیرز، فکرش را هم نمی‌کرد که گرفتن یک عکس یادگاری برای او این قدر دردسرساز شود و حتی در رسانه‌های خارجی نیز انعکاس پیدا کند.
هفته گذشته، شاهزاده ویلیام و همسرش کیت میدلتون که از او به عنوان ملکه آینده انگلیس نام می‌برند در نیویورک از نزدیک بازی تیم‌های بروکلین نتس و کلیولند کاوالیرز را تماشا کردند. این نخستین حضور این زوج سلطنتی به عنوان تماشاگر در لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا بود.
تسنیم – لبران جیمز بعد از بازی چند کیک محلی و ۲ پیراهن تیم کلیولند را به میهمانان ویژه خود هدیه کرد و برای گرفتن عکس، کنار آنها ایستاد اما اشتباه ناخواسته لبران جیمز این بود که دستش را هنگام گرفتن عکس روی شانه‌های ملکه آینده گذاشت. در انگلیس، قانونی وجود دارد که لمس کردن اعضای خانواده سلطنتی ‌ممنوع است به همین خاطر، عکس پرنس ویلیام و همسرش کیت میدلتون با لبران جیمز بازتاب‌های زیادی در مطبوعات و رسانه‌های انگلیسی داشته است.
روزنامه دیلی میرر در این مورد نوشت: او شاید در آمریکا به «پادشاه» معروف باشد اما لبران جیمز در عکس، بیش از حد به کیت میدلتون نزدیک شده است.
سایت رسمی سلطنتی انگلستان نیز با اشاره به این نکته نوشت: این رفتار و این نوع عکس گرفتن، هیچ لزومی نداشت. خیلی‌ها دوست دارند با اعضای خانواده سلطنتی این طور عکس بگیرند!
در سال ۲۰۰۹ نیز میکله اوباما، همسر باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا در هنگان گرفتن عکس با ملکه انگلستان، دستش را روی شانه‌های ملکه گذاشت و قانون «ممنوعیت تماس خانواده سلطنتی» را زیر پا گذاشت. رسانه‌های انگلیسی در مورد این کار همسر رئیس جمهور آمریکا نیز سر و صدای زیادی به راه انداختند.