تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۰۷:۱۰:۴۹
کد مطلب : 80876
بدون هدایتی و بهنام پیشروی کیش سرخپوشان چه می‌کنند؟!

دردی که این روزها بر پیکر نیمه‌جان پرسپولیس افتاده؛ بی‌پولی!

در آستانه سفر پرسپولیسی‌ها به قطر برای بازی مقابل لخویا بحران بی‌پولی بیشتر از هر زمان دیگری بر باشگاه پرسپولیس سایه افکنده است.

 

  طبق برنامه اعلام شده باشگاه پرسپولیس تیم فوتبال این باشگاه برای برگزاری پنجمین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا باید روز دوشنبه تهران را به مقصد دوحه قطر ترک کند تا به مصاف لخویای قطر برود اما معضل بی‌پولی این باشگاه مشکلی شده که حتی سفر پرسپولیسی‌‌ها به قطر را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است.

این در حالی است که پرسپولیسی‌ها به کسب نتیجه در این بازی بسیار احتیاج دارند و به نوعی این دیدار برای آنها مهم‌ترین بازی به شمار می‌رود اما مشکلات مالی سرخپوشان آنقدر زیاد هست که این تیم در آستانه سفر به قطر دچار وضعیت بغرنجی شده  است.

پرسپولیس در حالی باید به مصاف حریف قطری خود برود که بازیکنان این تیم هم از بی‌پولی باشگاه به ستوه آمده‌اند و در مصاحبه‌های مختلف این موضوع را مطرح کرده‌اند.

این در حالی است که محمدحسین نژادفلاح قائم مقام باشگاه پرسپولیس در یکی از مصاحبه‌های اخیرش عنوان کرده پرسپولیس مشکلی ندارد اما با توجه به این اتفاقات مشخص است که او برای برهم نخوردن روحیه تیمش این صحبت‌ها را کرده چرا که امروز نژادفلاح جلسات متعددی برگزار کرد تا بتواند به صورت مقطعی مشکلات مالی را برطرف کند.

حتی از درون باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که به دلیل همین مشکلات مالی سرخپوشان قصد دارند تعدادی افراد اعزامی به قطر را کمتر از قبل کنند تا در این شرایط بی‌پولی فشار زیادی به این باشگاه تحمیل نمی‌شود.

همه این اتفاقات در حالی رخ داده که گفته می‌شود پرسپولیس در آستانه واگذاری به بخش خصوصی است اما قرارداد سرخپوشان با شرکت بهنام پیشروی کیش به عنوان اسپانسر این باشگاه فسخ شده و از طرف دیگر حسین هدایتی که او هم از متقاضیان خرید پرسپولیس است عنوان کرده که تا مشخص شدن وضعیت مالکیت پرسپولیس دیگر هزینه‌ای برای این تیم نخواهد کرد و در این شرایط مشخص نیست این معضل بی‌پولی پرسپولیسی‌ها چه زمانی به پایان می‌رسد.

 منبع: فارس