تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , تیر, ۱۳۹۵ | ۱۸:۱۳:۲۴
کد مطلب : 116930

دروازه‌بان استقلال اهواز در فولاد خوزستان/ گلر آلمره سیتی هلند در آبادان

تیم‌های خوزستانی در برتر باشگاه های کشور برای تکمیل مجموعه خود برای فصل آینده در تکاپوی جذب بازیکنان جدید هستند.

خبرگزاری فارس: دروازه‌بان استقلال اهواز در فولاد خوزستان/ گلر آلمره سیتی هلند در آبادان

با وجود اینکه نزدیک به ۲۰ روز دیگر از آغاز رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور باقی‌مانده است، تیم‌ها تقریباً به چینش نفرات مورد نظر خود برای آغاز رقابت‌ها دست یافته‌اند و در این بین تیم‌های خوزستانی با تکاپوی کمتر در این بازار کار کرده‌اند.

تیم فولاد خوزستان که هم اینک در اردوی کرج به‌سر می‌برد پس از جدایی علیرضا سلیمی دروازه‌بان این تیم، تنها مهرداد طهماسبی را در ترکیب خود می‌دید؛ از این رو خلأ حضور یک گلر دیگر در این تیم به شدت حس می‌شد و از این رو مسئولان این تیم دست به‌کار شده و نسبت به جذب مهره جدید اقدام کردند.

از این‌رو این مسؤولان این باشگاه امروز با عقد قرارداد با احسان مرادیان دروازه‌بان فصل پیش استقلال اهواز به توافق رسیدند تا اینکه در این پست حساس برای فصل آتی دچار مشکل نباشند.

اما در جنوب استان، نفتی‌های آبادان که با هدایت نادر دست‌نشان پس از چند فصل غیبت باز هم خود را در لیگ برتر باشگاه‌های کشور دیدند، این‌روزها سخت مشغول آماده شدن برای حضور در این‌دوره از مسابقات هستند.

این تیم با وجود جذب چند بازیکن جدید برای آغاز لیگ، همچنان در چند پست دچار نیاز بوده و در حال رایزنی با چند بازیکن جدید برای پر کردن این خلا است.

با وجود اینکه این تیم آبادانی از وجود داشتن حسن هوری دروازه‌بان با سابقه خود بهره می‌برد، به منظور تقویت این پست با گلر ایرانی آلمره سیتی هلند وارد مذاکره شد و در نتیجه عقیل اعتمادی پس از چند ماه شایعه حضور در فوتبال ایران به جمع زردپوشان دیار اروند پیوست.

منبع: فارس