تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۹:۵۶:۳۵
کد مطلب : 64584
سرویس بین الملل /

دروغ پردازی ارتش رژیم اشغالگر قدس برملا شد/پیرزن را آب دادند تا بکشند!+تصویر

عصر آبادان :احمد قدیح روزنامه نگار ساکن شهر خان یونس که در جریان جنگ اخیر غزه شاهد فجایع و کشتار رژیم صهیونیستی بود بالاخره موفق شد تا دروغ بودن داستان سخنگوی ارتش این رژیم درباره انسان دوست بودن سربازان اسرائیلی را افشا کند.

    

به گزارش رهیاب نیوز با جدی شدن تمایل فلسطنی ها به عضویت در دیوان بین المللی کیفری چند روزی است که فعالان رسانه ای ارتش رژیم اشغالگر قدس فعالیتهای زیادی در شبکه های اجتماعی برای بهبود بخشیدن وجهه سربازان خود در منظر جهانیان را آغاز کرده اند.

در این بین افیخای ادرعی سخنگوی عرب زبان ارتش این رژیم با انتشار عکس با عناون” یک عکس رساتر از هزاران کلمه” که در آن تصویر یک سرباز در حال آب دادن به یک پیرزن فلسطینی به چشم می خورد  ” اخلاق نیکوی سربازان ” را به نمایش گذاشت.

پس از انتشار این عکس احمد قدیح روزنامه نگار ساکن شهر خان یونس که در جریان جنگ اخیر غزه شاهد فجایع و کشتار رژیم صهیونیستی بود با انتشار تصویری  دروغ بودن داستان سخنگوی ارتش این رژیم درباره انسان دوست بودن سربازان اسرائیلی  را افشا کرد. وی جریان این عکس را این گونه عنوان کرد  که”  غالیه احمد ابوریده” پیرزن فلسطینی ساکن خان یونس در جریان جنگ به علت ناتوانی در منزل مانده بود و سربازان پس از پیدا کردن وی و عکس گرفتن با شلیک گلوله ای به سر او را به شهادت رساندند.

احمد قدیح با تکذیب انسان دوست بودن سربازان اشغالگر تاکید کرد که تصویر جنازه این پیرزن را از خانواده اش گرفته و گزارش پزشکی علت فوت را اصابت گلوله به سر ثبت کرده است و پیرزن بلافاصله پس از تیراندازی فوت نکرده بلکه سربازان وی را رها کردند تا از خونریزی بمیرد. گفتنی است خانواده این پیرزن پس از انتشار این تصاویر قصد دارند تا از راههای قانونی و مراجعه به دادگاهها و نهادهای بین المللی سازنده این داستان دروغین را رسوا کنند.

در همین راستا  اسرائیل در حال حاضر تلاش وسیعی برای جمع آوری ادله به منظور  تبرئه  سربازان و افسران خود از هرگونه محاکمه های احتمالی  را آغاز کرده است و در این بین قصد دارد حتی با ترتیب دادن دادگاههای صوری در اسرائیل راه را بر هرگونه تحقیق یا محاکمه در آینده ببندد.