تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۱:۵۳:۱۹
کد مطلب : 24393
بسته ویژه خبری :

دروغ پردازی رسانه ای در مورد حضور آیت الله جزایری در مراسم ختم پدرزن خاتمی/تمایل برخی از شورانشینان اهواز برای حضور در مجلس

این پایگاه خبری با رصد اخبار در حوزه های مختلف بسته ویژه خبری را در اختیار مخاطبین خود قرار خواهد داد که امروز نیز اخبار مربوط به حوزه های مختلف را در بسته خبری ویژه در اختیار مخاطبین محترم قرار خواهد گرفت.

baste-mahramaneh2 copy

به گزارش عصر آبادان ، پایگاه خبری رهیاب در آخرین بسته خبری خود آورده است:   با رصد اخبار در حوزه های مختلف بسته ویژه خبری را در اختیار مخاطبین خود قرار خواهد داد که امروز نیز اخبار مربوط به حوزه های مختلف را در بسته خبری ویژه در اختیار مخاطبین محترم قرار خواهد گرفت.

*در حالی که این روزها موضوع دیدار نوروزی برخی از مسئولین دولتی با خاتمی بسیار حاشیه ساز شده بود رسانه های اصلاح طلب در اقدامی هماهنگ در حاشیه مراسم درگذشت پدر همسر محمد خاتمی از حضور برخی از علما از جمله آیت الله جزایری خبر دادند که پیگیری رهیاب نیوز نشان داد این خبر اساسا کذب است و همانگونه که برخی رسانه ها به ان اشاره داشته اند خبر غیرموثقی از حضور نماینده ایت الله جزایری شنیده شد که به هیچ عنوان نام و تصویری از وی منتشر نشد به نظر می رسد رسانه های اصلاح طلب این روزها به صورت هماهنگ برای موجه سازی چهره محمد خاتمی که از سران اصلی فتنه ۸۸ است اقداماتی را در دست انجام دارند.

گفتنی است حضرت آیت الله جزایری طی هفته های گذشته  مواضع صریح ومحکمی در خصوص اصلاحات و سران فتنه داشته است .

*شنیده ها حاکی است اصلاح طلبان خوزستان برنامه های خود برای انتخابات مجلس را از همین روزها کلید زده اند برخی خبرها حاکی است یکی از اعضای تندروی جریان اصلاحات خوزستان طی روزهای گذشته در تهران با عارف دیدار داشته است که در این دیدار در خصوص انتخابات آینده مجلس و موضوعات مرتبط با اصلاح طلبان در استان مطالبی مطرح شده است

*شنیده شده پس از تغییرات صورت گرفته در دانشگاه آزاد دزفول علاوه بر جلوگیری از حضور دکتر رضادوست ریاست دانشگاه آزاد دزفول به دانشگاه از حضور مسئول گزینش اساتید این دانشگاه نیز جلوگیری بعمل آمده و در اولین اقدام وی را از سِمت خود عزل و او را بعنوان کارمند جزء در دایره امتحانات به کار گیری می کنند.

 

گفته می شود علت تغییر وی جلوگیری از حضور برخی اساتید سابقه داردر کمیته انضباطی و سایرمراکز در هیات علمی دانشگاه بوده است .

 

این تغییرات موجی از نگرانی ها را برای دلسوزان شهرستان دزفول ایجاد کرده است که با روند موجود امکان پاتوق شدن دانشگاه ازاد دزفول برای برخی جریان های تندرو سیاسی وجود دارد.

 

*برخی  خبرها از اعلام امادگی تعدادی از اعضای شورای شهر اهواز برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی حکایت دارد گفته می شود این افراد با توجه به آراء خود در انتخابات شورا به حضور در مجلس امیدوار شده اند والبته بناست که با یکی از جریان های خاص همکاری داشته باشند