تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , تیر, ۱۳۹۴ | ۰۶:۲۰:۳۷
کد مطلب : 99108

دروغ پردازی علیه امام جمعه آبادان ، ثابت شد/علوانیان همه چیز را تکذیب کرد/روسیاهی به زغال ماند

عصر آبادان: بالاخره ماه از پشت ابر در آمد و جریان تخریبی علیه امام جمعه آبادان رسوا شد.

به گزارش عصر آبادان ، چندی پیش خبری به سرعت در شبکه های اجتماعی منتشرشد که در آن انواع اتهامات ناروا به امام جمعه آبادان نسبت داده شد و وی را عامل برهم زدن مراسم افطار در یکی از مراکز آموزشی معرفی کرده بود.
از قضا اما بعد از چند روز تلاش نافرجام برای ترور شخصیتی حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی پور ، علوانیان رئیس آموزش و پرورش آبادان که در خبر مذکور ، به عنوان طرف مخالف امام جمعه و حوزه علمیه و قهرمان قصه ! لقب گرفته بود در جمع خبرنگاران با لحنی صریح ، همه مطالب آن خبر را تکذیب کرد و گفت امام جمعه محترم صرفاً از ترک تحصیل دانش اموزان آبادانی ابراز  نگرانی کرد و سایر مواردی که نسبت داده شد به هیچ وجه صحت ندارد.
البته از همان ابتدا و نحوه نگارش خبر به آسانی می شد پی برد که نویسنده آن، مغرضانه قلم به دست گرفت و تا توانست حجمی از واژگان منفی را با هدف سیاه نمایی و غبارآلود کردن چهره و شخصیت امام جمعه آبادان به کار برد با این حال  اظهارنظر رئیس آموزش و پرورش آبادان که نزدیک ترین شاهد به مباحث طرح شده در ضیافت افطار بود ، دلیل محکم تری شد تا همه به ماهیت
درونی آدم های پشت پرده این خبر و مقاصد غیر اخلاقی شان آگاه شوند.

آخر اینکه تاریخ مصرف این خبر کذب خیلی زودتر از آنچه تصور می شد پایان یافت و زمستان بداخلاقی گذشت اما روسیاهی برای همیشه به زغال! ماند.
حالا همه منتظر می مانیم تا ببینیم دستگاه های مرتبط در مواجهه با جریان های مسموم وچنین افرادی که با هدف تخریب و تضعیف باورهای مردم نسبت به روحانیت و نهادهای انقلابی ، به نشر اکاذیب می پردازند ، چه خواهد کرد.