تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۰:۵۵:۲۹
کد مطلب : 87424

درگیری بازیکن راه‌آهن با مرفاوی و دخالت کاظمی

بازیکن تیم راه‌آهن با سرمربی پیکان درگیر شد.

دیدار تیم های فوتبال پیکان و راه آهن از هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه شهر قدس برگزار شد و که این دیدار با پیروزی ۳ بر ۲ راه‌آهن به پایان رسید.*در دقیقه ۵۱ ابتدا سعید دقیقی مهاجم پیکان توپ را به تیرک افقی زد و بلافاصله در برگشت حسین کریمی دیگر بازیکن پیکان توپ را تیرک عمودی دروازه زد که این موضوع ناراحتی شدید صمد مرفاوی و ساکت الهامی را به همراه داشت.

*بعد از اینکه مارتین موتونبا گل راه‌آهنی‌ها را زد پیراهن خود را درآورد که بلافاصله داور با کارت زرد او را جریمه کرد.

*پس از گل راه‌آهنی‌ها صمد مرفاوی و ساکت الهامی به شدت معترض بودند که موتونبا در موقعیت آسفاید گل راه آهن را به ثمر رسانده است.

*پس از آنکه پیکانی‌ها گل اول را به ثمر رساندند مهدی رحمتی از دروازه خود خارج شد و تقریبا طول زمین را دوید تا حسین کریمی زننده گل را در آغوش بگیرد.

*پس از آنکه گل اول پیکانی‌ها توسط جمشیدیان به ثمر رسید نیمکت‌نشینان تیم راه آهن و به ویژه فرهاد کاظمی به شدت به تصمیم جهانبازی داور بازی معترض بوده و فریاد می‌زدند. آنها معتقد بودند گلزن پیکان پیش از زدن ضربه نهایی روی منزیچ دروازه‌بان راه آهن مرتکب خطا شده است.

*رامین رضائیان و بهادر عبدی بعد از گل پیروزی  راه‌آهن به سمت نیمکت پیکان رفتند که این موضوع اعتراض مرفاوی و اعضای کادر فنی‌اش را در پی داشت. در ادامه مرفاوی و رضائیان درگیر شدند و فرهاد کاظمی هم از راه رسید اما ساکت الهامی دستیار مرفاوی کاظمی را دور کرد.

منبع: تسنیم