تاریخ انتشار خبر: ۶ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۰۰:۰۶:۰۰
کد مطلب : 79210
شهرداری درب اداره برق را گل گرفت؛

درگیری شدید کارمندان اداره برق و شهرداری +عکس

، چندی پیش خبری غیرقابل باوری در ایرانشهر منتشر شد که بیشتر به شوخی شبیه بود تا واقعیت اما متاسفانه واقعیت داشت. بعد از ماجرای عجیب شهرستان ایرانهشر در ایجاد خاکریز جلوی اداره برق این شهر و اردوکشی خیابانی و درگیری های شدید لفظی در این شهر این بار نیز شاهد دومین برخورد از این نوع در شهر لالی از توابع استان خوزستان بوده ایم.

 

 

اداره برق شهرستان لالی که برق شهرداری این شهر را به دلیل بدهی بیش از حد قطع کرده بود با واکنشی متفاوت و عجیب از سوی این نهاد روبه رو شد.

 

شهرداری لالی در پاسخ به قطع شدن برق این اداره از سوی اداره برق در اقدامی عجیب دو کامیون خاک جلوی درب اداره برق ریخت تا درب این اداره را گل گرفته باشد!

 

این رفتار شهرداری که از سوی مردم این شهر نیز ثبت و ضبط شده بود در شبکه های اجتماعی دست به دست چرخید و موجبات انبساط خاطر هموطنانمان را در ایام نوروز فراهم کرد.

 


این حرکت در حالی صورت می گیرد که کمتر یکسال پیش نیز چنین اتفاقی در ایرانشهر رخ داد. اختلاف مالی شهرداری و شرکت برق ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان که موجب صف کشی خیابانی این دو اداره و اختلال در خدمت رسانی به مردم شد، توجه افکار عمومی در منطقه را برانگیخت.

 

این اختلاف از چند ماه قبل تر آغاز و طی چند ماه‌ تشدید شده بود، اما این اختلافات وارد مرحله جدید شدیدی شد، بطوریکه شرکت برق ایرانشهر با اعزام ماموران خود به شهرداری اقدام به قطع انشعاب این نهاد کرد و در مقابل عوامل و نیروهای شهرداری نیز با استفاده از چند دستگاه خودرو سبک و سنگین و ایجاد خاکریز مقابل شرکت برق ورودی این اداره را مسدود کردند!

 

این موضوع موجب درگیری لفظی شماری از کارمندان و مسوولان شرکت برق و شهرداری ایرانشهر نیز شد.

 

الف