تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۸:۳۱:۱۱
کد مطلب : 67874
وقتی تیموریان از کوره در رفت؛

درگیری لفظی آندو به خاطر شوخی عجیب دو ملی پوش با وی

کاپیتان دوم تیم ملی فوتبال کشورمان پس از شوخی دو هم تیمی اش با جایزه بهترین بازیکن زمین عصبی شد.

 

 

آندرانیک تیموریان پس از بازی با قطر به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب می‌شود. او سر حال و خندان است اما ساعاتی بعد اعصابش به هم می‌ریزد.

یکی از بازیکنان تیم‌ملی به شوخی یا جدی، رو به این بازیکن می‌گوید: «مگر در زمین چه کار کردی که تو را بهترین بازیکن کردند؟»

وقتی او این جمله را می‌گوید، ملی‌پوش دیگری هم که نزدیک آنهاست، می‌خندد. دست بر قضا همین بازیکن عملکرد ضعیفی داشته و خنده‌های او شدیداً آندرانیک تیموریان را عصبی می‌کند.

او که کاپیتان دوم تیم به حساب می‌‌آید، ناگهان از کوره در رفته و سر و صدایی به راه می‌اندازد. آندو در بازی زیاد دویده بود و به نظر می‌رسد همین فشارهایی که رویش در زمین وجود داشت، او را کمی بدخلق کرده بود.

در این لحظه اعضای کادرفنی تیم‌ملی و دیگر بازیکنان پا درمیانی می‌کنند تا غائله بخوابد. آندو هم بعد از دقایقی آرام می‌شود و به اتاقش می‌رود تا دوباره آرامش به اردوی تیم بازگردد.

در تیم کارلوس کروش کم پیش آمده که از این دست اتفاق‌ها بیفتد و اعضای کادرفنی خواسته‌اند که جدی یا شوخی، از این بحث‌ها در اردوی تیم‌ملی نکنند.

مربی پرتغالی روی این مسائل حساسیت فوق‌‌العاده‌ای دارد و حتی ممکن است بازیکنان را اخراج کند، آن هم در کوران مسابقات به این حساسی.