تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۹:۱۶:۱۰
کد مطلب : 52488

درگیری مرگبار در میدان میوه و تره بار

کارآگاهان پس ار بررسی متوجه شدند که مقتول با ضربه چاقو شوهر خواهرش به قتل رسیده است. بنابریان متهم بلافاصله دستگیر و برای بازجویی به پلیس آگاهی منتقل شد.

به نقل از مردم سالاری،داماد قاتل، که در یک درگیری در میدان تره بار، برادرزن خود را به قتل رسانده بود، صبح دیروز در جلسه محاکمه، منکر تمام اتهامتش شد.
۲۸ مردا سال ۹۲ ماموران پلیس در جریان وقوع یک قتل قرار گرفتند. آنها بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار داده و با حضور در محل حادثه در میدان تره بار به تحقیق در این خصوص پرداختند. با حضور ماموران پلیس مشخص شد که مردی ۳۰ ساله به اسم «ولی» با یک ضربه چاقو به قتل رسیده است.

کارآگاهان پس ار بررسی متوجه شدند که مقتول با ضربه چاقو شوهر خواهرش به قتل رسیده است. بنابریان متهم بلافاصله دستگیر و برای بازجویی به پلیس آگاهی منتقل شد.

نادر ۲۵ ساله در بازجویی‌ها با اعتراف به قتل برادرزنش به ماموران گفت: من و ولی با هم در تره بار کار می‌کردیم. آن روز با هم درگیر شدیم و من چون از قبل با همسرم و خانواده اش درگیر بودم و از آنها کینه به دل داشتم ولی را با ضربه چاقو به قتل رساندم. با اعتراف متهم قرار مجرمیت وی صادر و پرونده پس از صدور کیفرخواست به شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد. صبح دیروز جلسه محاکمه داماد قاتل از سوی قضات شعبه ۷۱ دادگاه کیفری برگزار شد. در این جلسه خانواده مقتول درخواست قصاص کردند.

متهم وقتی در جایگاه قرار گرفت، با انکار همه اعترافات خود به هیات قضایی گفت: من برادر زنم را نکشتم. ما چند سال بود که در تره بار کار می‌کردیم. آن روز سر جای میوه‌ها با هم درگیر شدیم، اما پس از درگیری دوستانم مرا به داخل یکی از مغازه‌ها بردند و من دیگر نفهمیدم چه شد. فقط در یک لحظه خبر دادند که ولی به قتل رسیده است. من حتی ندیدم که چه کسی او را کشت. این قتل کار من نبود. بعد از اظهارات این متهم و بررسی این پرونده، هیات قضایی شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران وارد شور شدند تا حکم نهایی در این خصوص را به زودی صادر کنند.