تاریخ انتشار خبر: ۳ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۳:۲۰
کد مطلب : 61740
مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های خوزستان:

در بخش نوسازی ناوگان مسافری تاکنون کار خاصی انجام نشده است!

درصدد هستیم خودروهای پلاک اروندی که ایمنی بالا و خدمات پس از فروش خوبی دارند را به ناوگان اضافه کنیم تا موجب ارتقای سطح خدمات ما به مسافران شود.

 

 

 

 

به گزارش عصر آبادان ،  مسعود مصدقی مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های خوزستان در نشست خبری که امروز، یکم دی‌ماه به مناسبت هفته حمل و نقل در محل اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های استان برگزار شد، اظهارکرد: در راستای تصمیم و مجوز استاندار مبنی بر آزاد شدن تردد خودروهای پلاک اروند در استان، بنا داریم که خوردوهای پلاک اروند را به ناوگان سبک خود اضافه کنیم و قرار است این خوردوها را از ارایه وام با بهره ۱۶ درصد، به شرکت‌های حمل و نقل واگذار کنیم.

 

مصدقی گفت: درصدد هستیم خودروهای پلاک اروندی که ایمنی بالا و خدمات پس از فروش خوبی دارند را به ناوگان اضافه کنیم تا موجب ارتقای سطح خدمات ما به مسافران شود.

 

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های خوزستان در زمینه فرسودگی ناوگان حمل و نقل نیز افزود: متولی نوسازی ناوگان در بخش مسافری، ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت کشور است که تاکنون کار خاصی در این زمینه انجام نداده است.

 

 

وی اظهارکرد: ​در آذرماه امسال حدود ۵٫۵ میلیون تردد خودرو در جاده​های استان داشتیم که این آمار در مقایسه با ترددهای ماه گذشته ۱۳ درصد افزایش داشته و مدیریت این ترافیک سنگین در جاده‌ها کار سنگینی است و می​طلبد که ما فکر اساسی برای توسعه راه‌ها در جهت مطلوب شدن ترددهای جاده‌ای داشته باشیم.

 

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های خوزستان گفت: در حال حاضر در مرزهای استان حمل یکسره کالا و ترانزیت صورت نمی‌گیرد و در مرز فقط تخلیه و بارگیری مجدد کالا انجام می‌شود که این مساله صادرات محسوب می‌شود اما درآمد ارزی برای کشور ندارد.

 

منبع: رهیاب