تاریخ انتشار خبر: ۵ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۷:۲۳
کد مطلب : 33989
گزارش خبرنگار عصر آبادان/

در جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر آبادان چه گذشت ؟ / انتقاد جدی رئیس و دبیر ستاد از عدم حضور مسئولان! /جلسه به هفته آینده موکول شد

عصر آبادان: ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان آبادان صبح امروز تشکیل شد.

به گزارش عصر آبادان : در این این جلسه که با حضور امام جمعه ، فرماندهی بسیج آبادان و رئیس دادگستری برگزار شد ، ابلاغیه ستاد احیاء کشور در خصوص تمهیدات لازم برای ورود به ماه مبارک رمضان ، در دستور کار قرار گرفت.

asakerehi1_0

گفتنی است سرهنگ عساکره فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان که دبیری ستاد احیاء را به عهده دارد،  در ابتدا ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان از عدم حضور مسئولان شهرستان که در این ستاد از اعضای اصلی به شمار می روند انتقاد کرد و اظهار داشت: جلسه ستاد احیاء ، کمیسیون نیست که مسئولان محترم بتوانند معاونان یا همکاران شان را به جای خود بفرستند.

وی افزود: لذا ضمن احترام به عزیزانی که به جای روسای ادارات خود شرکت کرده اند اما باید اعلام کنیم که  مدیرانی که شخصاً در این جلسه حضور نیابند ، از نظر ما غایب تلقی می شوند.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه آبادان و رئیس ستاد نیز ، عدم حضور مسئولان در جلسه ستاد احیاء را یک نگرانی مهم برشمرد و خواستار برگزاری مجدد جلسه در هفته آینده شد.

ebrahimi-imamjome-abadan11

وی گفت: این یک آفت جدی است که مسئولانی که باید حضور یابند ، غایب هستند.البته شاید زمان جلسه از پنج شنبه به روزهای میان هفته تغییر کند ، بهانه های برخی نیز برطرف شود و توجیه دیگری نداشته باشند.

امام جمعه آبادان یادآور شد: البته میهمانان عزیزی که شرکت کرده اند همه برای ما عزیز و محترم هستند و از اینکه احساس وظیفه کرده و تشریف آورده اند تشکر می کنم اما چون تصمیمات مهمی گرفته می شود ، حتما باید مدیران مربوطه شخصاً حاضر باشند تا قبل از تصویب هر بندی ، جزییات و ابعاد مختلف موضوعات مورد بررسی قرارگیرند.

شیرعلی زاده ، دادستان عمومی و انقلاب آبادان نیز یاد و خاطره شهید بهشتی و هفته قوه قضائیه را گرامی داشت و در ادامه به موضوعات مختلف اجتماعی اشاره و خواستار توجه جدی مسئولان فرهنگی به آنها شد.

گفتنی است این جلسه بنا به تشخیص مسئولان ستاد ، به روز سه شنبه هفته آینده موکول شد.

 

 1. رضا می‌گه:

  ستاد احیا، یک ستاد مشورتی است و هیچگونه ضمانت اجرایی ندارد بنا براین وقت تلف کردن است و آب در هاون کوبیدن .به حاج آقا ابراهیمی عرض کنم که با کمک به جناب سرهنگ عساکره در تقویت و پوشش دبیرخانه امر به معروف و نهی از منکر سپاه آبادان ، برای حل معظلات فرهنگی و اقتصادی آبادان نهضت تنباکو را راه بیندازید و مردم را وارد کارزار کنید و هرگز دل به مسئولین خوش نکنید . جوانان ، جوانان و جوانان آبادانی را به خدمت بگیرید که معجزه می کنند . ای کاش من هم اکنو ن آنجا می بودم

 2. سيد مرتضي می‌گه:

  حاج آقا ابراهیمی خیلی دوستت داریم. ممنون از اینکه دغدغه مردم مطرح و به دنبال حل کردن اونی

 3. پیشنهاد دهنده می‌گه:

  بجای چسبیدن به مبارزه با مظاهر فساد به دلایل فساد بپردازید اگر مرد کار هستید. دلایل فساد و بدحجابی در این شهر عبارتست از ضعف شدید نهادهای فرهنگی و عدم توانایی در استفاده از ابزار هنر برای اقناع و تشویق مردم به فعالیتهای خوب – فقر و بیکاری و جهل و عدم وجود مهارتهای زندگی نزد جوانان و … بگذارید یک کلیدواژه برای حل مساله بدحجابی به شما بدهم: دادگستری محترم آبادان در زیرمجموعه تحت امرش تحقیقی علمی و ارزشمند در خصوص مساله طلاق و سستی بنیان خانواده ها در این شهر انجام داده که نتایج نگران کننده ای دارد. راهکارهای مبارزه با فساد و بدحجابی دقیقا همان راهکارهایی است که در آن تحقیق به تفصیل آمده است و مثل یک نقشه راه می توانید از آن استفاده کنید.

 4. ایلیا می‌گه:

  دمشون گرم اقتدارشون در شهرستان رو نشون دادن
  مسئولین باید بیدار شوند
  آقا پاشووو پاشو خواب نمونی

 5. عاشق می‌گه:

  متاسفانه ستاد احیاء ، دیگه مرده. باید بیشتر به این ستاد اهمیت بدن. پس بقیه مسئولین دارن چیکار میکنن. یکی نیست یقه این مسئولین و بگیرن. سپاه باید با قدرت ورود کنه به این قضیه. خداقوت