تاریخ انتشار خبر: ۳ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۱:۱۰:۵۳
کد مطلب : 21566
مدیرقرارگاه سایبری بسیج:

در سال جدید رفتار مسئولان از نگاه تیزبین رسانه ها پنهان نخواهد ماند

عصر آبادان :متاسفانه برخی ها عادت کرده اند به محض این که رهبر انقلاب سخنی را بیان کرده یا تذکر و هشدار می دهند فورا دیگران را متهم کنند و خود را در پس لفاظی ها و سخنرانی ها پنهان کنند در حالی که رهبر انقلاب همه ما را مسئول می دانند

 

به گزارش  عصر آبادان به نقل ازدانا،مدیر قرارگاه سایبری سازمان بسیج مستضعفین در یاسوج گفت: تحقق شعار سال امکان پذیر نیست مگر این که همه مخاطبان آن به خصوص مسئولان لباس کار به تن کرده و واقعا خواست رهبرمعظم انقلاب را عملیاتی کنند.

حمید رضا زندی که درجمع تعدادی از بسیجیان یاسوج سخن می گفت ادامه داد: متاسفانه برخی ها عادت کرده اند به محض این که رهبر انقلاب سخنی را بیان کرده یا تذکر و هشدار می دهند فورا دیگران را متهم کنند و خود را در پس لفاظی ها  و سخنرانی ها پنهان کنند در حالی که رهبر انقلاب همه ما را مسئول می دانند و توقع است که برای عمل به تذکرات ایشان وارد حوزه عمل شده و از مصاحبه و برگزاری همایش و سخنرانی در حد ضرورت استفاده کنند.

وی تصریح کرد: ما نباید به دنبال این باشیم که ببینیم دیگران برای تحقق فرمایشات رهبری چه می کنند بلکه باید کار را از خودمان شروع کنیم و اولین مخاطب تذکرات و سخنان ایشان را خودمان بدانیم.

زندی افزود: هر سال به پایان سال که نزدیک می شویم عده ای به دنبال این می گردند که چرا فرمایشات رهبر انقلاب مورد توجه عده ای قرار نگرفته است و این تجربه ای است که چندین بار تکرار شده است لذا ما امسال باید از همین ابتدا هم خودمان وارد گود شده و در حیطه کاری که بر عهده گرفته ایم تذکرات رهبری را عملی کنیم و هم از مسئولان مرتب بخواهیم که در نحوه عملکرد خود پاسخگوی خواست رهبری باشند.

مدیر قرارگاه سایبری بسیج گفت: رهبری در جایی فرموده اند که هر کجا قرار گرفته اید همانجا را باید تنگه احد خود بدانید لذا هیچ کس نباید کار خود را دست کم بگیرد و هر کجا که هست حتی اگر یک سوزن می سازد بداند که همین اندازه کار هم اگر به خوبی و به درستی انجام شود منجر به تحقق ساخت درونی قدرت در کشور خواهد شد .

وی با اشاره به نقش رسانه ها در این خصوص گفت: سخنرانی و اطلاع رسانی در حد ضرورت مفید است و رسانه ها در این خصوص وظیفه اطلاع رسانی را برعهده دارند اما رسانه ها نیز باید بدانند که جهت تحقق خواست رهبری باید مصداق های عملی این تذکرات را به اطلاع مردم برسانند نه این که مرتب هر چه رهبری گفتند را تکرار کرده یا درصدد متهم کردن این و آن برآیند.

حمید رضا زندی افزود: فعالین سایبری بسیج عزم خود را جمع کرده اند تا امسال به صورت عملی خواست رهبر معظم انقلاب را پی گیری کنند و مسئولین مطمئن باشند رفتار آنها از نگاه تیزبین رسانه ها پنهان نخواهد ماند. آنها باید مرتب به مردم گزارش بدهند که چند قدم به افقی که رهبری ترسیم کرده اند نزدیک شده اند و این هم شدنی نیست مگر این که رسما و طبق معیارهای بیان شده توسط رهبر معظم انقلاب گزارش کار خود را به مردم ارایه کنند.

مدیر قرارگاه سایبری بسیج اظهار داشت: رسانه ها باید به سراغ مصداق ها بروند و در تقویت روحیه خودباوری و ساخت قدرت کشور تلاش کنند، آنها باید راه را به مردم نشان دهند، کارها و افراد موفق را معرفی کنند و از مسئولینی که سستی می کنند بازخواست کنند

وی گفت: این مساله در فضای سایبر هم صادق است و همه متولیان امر باید در این خصوص هم گامهای موثری در حوزه استقلال نرم افزاری و استفاده از فضای سایبر بردارند. ما نباید در یک کشور مسلمان از نرم افزارهای ساخته شده توسط غرب استفاده کنیم و خوشبختانه ظرفیت بالایی هم در این زمینه وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.