تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۵:۲۴:۳۳
کد مطلب : 90274
دستگیری مجرم؛

دستان “سگ دست” در دست پلیس

فرمانده انتظامی مهدیشهر از دستگیری فروشنده مواد مخدر صنعتی و مالخر اموال سرقتی ملقب به سگ دست، به همراه سه عضو دیگر این باند خبر داد.

به نقل از ایرنا، فرمانده انتظامی مهدیشهر از دستگیری فروشنده مواد مخدر صنعتی و مالخر اموال سرقتی ملقب به سگ دست، به همراه سه عضو دیگر این باند خبر داد.

 

به گزارش روز دوشنبه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان سمنان، سرهنگ حسن رستمیان با اشاره به دریافت گزارش های مردمی از فعالیت فردی در فروش مواد مخدر و خرید اموال سرقتی از معتادان و سارقان، گفت: کنترل نامحسوس پلیس از منزل این فرد، معروف به سگ دست، در دستور کار ماموران قرار گرفت.

 

وی افزود: سگ دست به همراه سه همدست خود که از سارقان سابقه دار شهرستان مهدیشهر بودند، در حال بسته بندی مواد مخدر در عملیات غافلگیرانه پلیس دستگیر شدند.

 

وی با اشاره به کشف ۷۰ گرم ماده مخدر صنعتی شیشه و هروئین و ابزار آلات تهیه و فروش آن از متهمان، ادامه داد: مقادیر زیادی اموال سرقتی از قبیل ظروف قدیمی و زینتی و دو قطعه پرنده کمیاب خشک کرده در بازدید از منزل متهم اصلی کشف شد.

 

رستمیان خاطرنشان کرد: سگ دست به همراه همدستانش با قرار ۵ میلیارد ریالی روانه زندان شد.

 

فرمانده انتظامی مهدیشهر به اعتراف متهمان به سرقت از سه منزل، به ادامه تحقیقات و شناسایی مالباختگان اشاره کرد و گفت: ریشه کنی بلای مواد مخدر از جامعه، بدون مشارکت مردم و نهادهای متولی میسر نمی شود.