تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۰:۴۶:۵۴
کد مطلب : 79912
مدير کل ارشاد خوزستان :

دستاوردهای هسته ای نظام که مجاهدت های زیادی برای آن شده است حفظ شود

همایون قنواتی اظهار داشت:امیدواریم این توافق آنگونه باشد که به صلاح همه مردم است و در آن تمام دستاوردهای هسته ای نظام که مجاهدت های زیادی برای آن شده است حفظ شود.

همایون قنواتی ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در گفتگو با رهیاب در خصوص توافق لوزان اظهار داشت:توافق هسته ای اگر تحریم های ناجوانمردانه را لغو کند می تواند به رونق فضای اقتصادی کشور کمک کند و تاثیر آن در اقتصاد موجب تاثیر در حوزه فرهنگ هم خواهد بود.
وی ادامه داد:امیدواریم این توافق آنگونه باشد که به صلاح همه مردم است و در آن تمام دستاوردهای هسته ای نظام که مجاهدت های زیادی برای آن شده است حفظ شود.
همایون قنواتی گفت:به دلیل پشتوانه محکمی که در حوزه فرهنگ و مبانی دینی اعتقادی داریم می وی ادامه داد:می توانیم حرف های ناشنیده خود را به گوش دنیا برسانیم و این موقعیت استثنایی است تا به جهان بگویم ایران یک ملت با تمدن و با فرهنگ است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان خاطر نشان ساخت:ایران جز حوزه هسته ای در حوزه های دیگر هم توانمند است و حرفهایی برای دنیا دارد که شنیدنی است انسان غربی دچار اضطراب و آشفتگی است که ما باید پیام آرام بخش اسلام را به دست آنها برسانیم.